forum.ge
reklama
FORUM.GE ... წესები  · დახმარება  · ძებნა  · წევრები  · კალენდარი  · ჩატი
Pages: (55) « პირველი ... 8 9 [10] 11 12 ... ბოლო »  ( გადავიდეთ პირველ წაუკითხავ წერილზე ) გამოხმაურება · ახალი თემა · ახალი გამოკითხვა

> Flex-ის გამოცდები, როდის და სად ტარდება?
Tom Clancy
ხმალი დამიჟანგდა


*******
ჯგუფი: Members
წერილები: 14167
წევრი No.: 88791
რეგისტრ.: 13-April 09

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 12:59  #16237504      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Antonio Montana7_7_7
მაშინ უნდა მისულიყავი კიარა აგეფეთქებინა მაგათი ოფისი! რას ქვია ეს!


--------------------
FORGED IN GOD'S VERY FLAMES
BuTtiaa=
Super Member


****
ჯგუფი: Registered
წერილები: 104
წევრი No.: 94300
რეგისტრ.: 23-June 09

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 16:34  #16240305      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Georgian1313
მეორე ტური დღეს იყო. ორზე მოვედი სახლში.

atmori
არა შეკითხვა არ მჭირდება გავედი პირველში. ისე მაინც არაფერი არ მახსოვს კითხვები. biggrin.gif

აუ მეორე ტური სისულელე იყო :@ მოსასმენი კითხვები იყო 71 ცალი. ბოლოსკენ უკვე ისე დავიღალე განურჩევლად ვაფერადებდი უჯრებს. მეორე სექციაშიც ამდენი კითხვაა. მთლიანობაში ძაან იოლია მაგრამ იმდენი იყო ერთად მოცემული რომ დავიბენი და ეხლა ვხვდები იმ შეცდომებს რაც დავუშვი
Lateralus
CDC


******
ჯგუფი: Members
წერილები: 8397
წევრი No.: 50696
რეგისტრ.: 5-January 08

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 17:22  #16240970      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
QUOTE
მგონი არაა საჭირო ასეთი ამბის ატეხა, იმიტო რო მყავს ნაცნობები რომლებიც გასულები არიან და არანაირი ჩაწყობით!

100% ვინც მიდის ჩაწყობით გადისო არ უთქვამს არავის

This post has been edited by Lateralus on 31 Oct 2009, 17:22
Antonio Montana
Crazy Member


*****
ჯგუფი: Users Awaiting Email Confirmatio
წერილები: 4951
წევრი No.: 70885
რეგისტრ.: 12-September 08

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 17:36  #16241137      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Lateralus
მართალი ხარ....75% ჩაწყობით 25% ბედიღბალიანი

Tom Clancy
ეს რო არ ეთქვათ კი არ მივიდოდი .....
ვიფიქრებდი რო ბევრი შემეშალა და ...არ გამიშვეს კაროჩე

This post has been edited by Antonio Montana7_7_7 on 31 Oct 2009, 17:39
Tom Clancy
ხმალი დამიჟანგდა


*******
ჯგუფი: Members
წერილები: 14167
წევრი No.: 88791
რეგისტრ.: 13-April 09

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 17:43  #16241236      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Antonio Montana7_7_7
ხო ისე მეც დარწმუნებული ვიყავი რო გავიდოდი
Antonio Montana
Crazy Member


*****
ჯგუფი: Users Awaiting Email Confirmatio
წერილები: 4951
წევრი No.: 70885
რეგისტრ.: 12-September 08

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 17:45  #16241258      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Tom Clancy
რაცხა ხდება მაქანა და ვერ გავიგე ამის დედა ვატირე აბიტურიენტების ტესტებს ვაკეთებ უშეცომოდ და რაცხა იმენა უადვილეს ტესტში ვერ გავედი....
Tom Clancy
ხმალი დამიჟანგდა


*******
ჯგუფი: Members
წერილები: 14167
წევრი No.: 88791
რეგისტრ.: 13-April 09

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 17:47  #16241292      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Antonio Montana7_7_7
რავე რაა ერთი მაგათი დედაც ჯეკ
Antonio Montana
Crazy Member


*****
ჯგუფი: Users Awaiting Email Confirmatio
წერილები: 4951
წევრი No.: 70885
რეგისტრ.: 12-September 08

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 17:50  #16241343      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Tom Clancy
ხო მარა ეს არ ვიცოდი რო სადაც უნდატ იქ გაგიშობენ უფრო სწორედ რომელ შტატშიც უნდათ რა ჩემი მინდა ალიასკაზე მე
კაროჩე ვინც მეორეში გავიდა წარმატებები და ამერიკაში წასულიყავით
Tom Clancy
ხმალი დამიჟანგდა


*******
ჯგუფი: Members
წერილები: 14167
წევრი No.: 88791
რეგისტრ.: 13-April 09

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 17:51  #16241373      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Antonio Montana7_7_7
ეგ უკვე სხვა საქმეა მარა მგონი უფლება მაქ ვიცოდე რაში დავუშვი შეცდომა და როგორ
Antonio Montana
Crazy Member


*****
ჯგუფი: Users Awaiting Email Confirmatio
წერილები: 4951
წევრი No.: 70885
რეგისტრ.: 12-September 08

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 17:56  #16241434      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Tom Clancy
ხო მაგი კიდო ცოცხალი თავით არ მომცეს .....რატო კაროჩე ამგენის იმედი ჩემს მტერს ექნა
ორი რამააა შესაძლებელი
ერთი სტარი სპოსობი მოსყიდვა და
მეორე კიბერნეტიკული შავი სამყაროს ჩარევა ....
Tom Clancy
ხმალი დამიჟანგდა


*******
ჯგუფი: Members
წერილები: 14167
წევრი No.: 88791
რეგისტრ.: 13-April 09

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 17:58  #16241470      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Antonio Montana7_7_7
ორივე გამორიცხულია, ჩემი ძმაკაცი როგორ გავიდა, აქ თუ რამე ამბავია მაგი უკვე გამართლებაზე უნდა იყოს დამოკიდებული აქ შედი www.americancouncils.com და ნახე რამდენია გასული თბილისიდან და ყველა მგონი ვერ მოისყიდდა ან ვერ ჩაერეოდა შავი სამოყაროს თვალით.....
Antonio Montana
Crazy Member


*****
ჯგუფი: Users Awaiting Email Confirmatio
წერილები: 4951
წევრი No.: 70885
რეგისტრ.: 12-September 08

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 18:00  #16241491      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Tom Clancy
რას ვამბობ იცი 50 პროცენტი გაუშვეს თავისი შესაძლებლობებით და 50 პროცენტმა .......
QUOTE
ყველა მგონი ვერ მოისყიდდა ან ვერ ჩაერეოდა შავი სამოყაროს თვალით

ყველა ნაღდათ ვერ მოისყიდიდა მარა ზოგი....

This post has been edited by Antonio Montana7_7_7 on 31 Oct 2009, 18:01
sekerim
Super Member


****
ჯგუფი: Registered
წერილები: 263
წევრი No.: 103787
რეგისტრ.: 31-October 09

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 18:03  #16241527      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
ნეტა ცემს ახალგაზრდობაშიც მცოდნოდა ეს ფლეხის პროგრამა biggrin.gif


--------------------
action not Talk
Gigii
Crazy Member


*****
ჯგუფი: Registered
წერილები: 1211
წევრი No.: 59564
რეგისტრ.: 27-April 08

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 18:05  #16241542      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
უადვილესი...
არც ვნერვიულობ
ყველა ვარიანტში გადავალ მესამეში


--------------------
It doesn't matter how many times you fall down; what matters is how many times you get up again. :)
Tom Clancy
ხმალი დამიჟანგდა


*******
ჯგუფი: Members
წერილები: 14167
წევრი No.: 88791
რეგისტრ.: 13-April 09

გამოგზავნილია: 31 Oct 2009, 18:09  #16241606      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ელფოსტა
Antonio Montana7_7_7
რავიცი რა ერთი კია რო მაგრა გამიტყდა რო ვერ გადავედი მეორე ტურში მაინც, აი ვინც გადავიდა
LAST NAME FIRST NAME MIDDLE NAME CITY/VILLAGE SCHOOL #/NAME ROUND 2 DATE TIME
1 Abashidze Giorgi Zurabi Tbilisi #19 October 31 09:30
2 Abazadze Nino Daviti Tbilisi #52 October 31 09:30
3 Abesadze Tamari Rolandi Tbilisi Saduni October 31 09:30
4 Abiatari Mariam Aleksandre Rustavi Rustavi #26 October 31 09:30
5 Abuladze Erekle Gocha Tbilisi #115 October 31 09:30
6 Agladze Mariami Zurabi Tbilisi #161 October 31 09:30
7 Agulashvili Sopiko Borisi Tbilisi #189 October 31 09:30
8 Aidarashvili Mikheili Revazi Tbilisi Momavlis Skola October 31 09:30
9 Akopovi Andrei Asaturi Tbilisi Intelekti October 31 09:30
10 Akulashvili Mariami Nodari Tbilisi #77 October 31 09:30
11 Alabegashvili Irina Akaki Tbilisi #161 October 31 09:30
12 Alelishvili Mariami Genadi Tbilisi #161 October 31 09:30
13 Aliev Shahin Sharip Marneuli Marneuli #1 November 1 11:00
14 Altunashvili Shalva Kakha Rustavi Rustavi #18 October 31 09:30
15 Amashukeli Lasha Gizo Tbilisi #128 October 31 09:30
16 Ambidze Manana Bakhva Tbilisi #11 October 31 09:30
17 Andghuladze Bakari Besiki Tbilisi #47 October 31 09:30
18 Antidze Inga Daviti Rustavi Rustavi #2 October 31 09:30
19 Arakeliani Arturo Ashoti Tbilisi #44 October 31 09:30
20 Arakhamia Tamta Vakhtangi Tbilisi Momavlis Skola October 31 09:30
21 Archvadze Mariami Miriani Tbilisi Saduni October 31 09:30
22 Ardazishvili Sandro Iosebi Tbilisi #52 October 31 09:30
23 Aroshidze Gulchina Ivane Tbilisi Lampari October 31 09:30
24 Arunashvili Anna Gela Tbilisi IB Mtiebi October 31 09:30
25 Asanidze Aleksandre Elguja Tbilisi #1 October 31 09:30
26 Asatiani Vazha Tornike Tbilisi #42 October 31 09:30
27 Aslanishvili Ana Genadi Tbilisi #133 October 31 09:30
28 Atanesiani Arnoldi Varuzhan Tbilisi #116 October 31 09:30
29 Avanashvili Shalva Giorgi Tbilisi #143 October 31 09:30
30 Babunashvili Baaka Kakhaberi Tbilisi #161 October 31 09:30
31 Babunashvili Zurabi Giorgi Tbilisi #161 October 31 09:30
32 Bakhia Ia Avtandili Tbilisi #154 October 31 09:30
33 Bakhsoleani Archil Kartlos Tbilisi #18 October 31 09:30
34 Bakhsoleani Nika Kartlos Tbilisi #150 October 31 09:30
35 Bakhtadze Tamari Mikheili Tbilisi #42 October 31 09:30
36 Bakradze Mariami Levani Tbilisi #186 October 31 09:30
37 Balavadze Mariami Giorgi Tbilisi #24 October 31 09:30
38 Baramidze Tamari Venedikte Tbilisi #57 October 31 09:30
39 Baratashvili Ia Teimurazi Tbilisi #51 October 31 09:30
40 Barisashvili Ana Revazi Tbilisi #133 October 31 09:30
41 Barkalaia Tornike Arvelodi Tbilisi Okros Akvani October 31 09:30
42 Basiladze Sopio Otari Tbilisi #111 October 31 09:30
43 Begashvili Naia Ivane Tbilisi #128 October 31 09:30
44 Begashvili Tea Zaza Tbilisi Georgian American H.S. October 31 09:30
45 Begiashvili Daviti Giorgi Tbilisi American Academy October 31 09:30
46 Begiashvili Nika Zaza Tbilisi #199 October 31 09:30
47 Beglarishvili Ketevani Zviadi Tbilisi #20 October 31 09:30
48 Bekaia Ia Jemali Rustavi Rustavi #24 October 31 09:30
49 Benashvili Giorgi Mamuka Rustavi Rustavi #24 October 31 09:30
50 Benashvili Nino Archili Tbilisi Waldorf October 31 09:30
51 Beradze Levani Giorgi Tbilisi #53 October 31 09:30
52 Beria Sopiko Gocha Tbilisi #20 October 31 09:45
53 Beriashvili Giorgi Kiazo Tbilisi #52 October 31 09:45
54 Beridze Giorgi Zurab Tbilisi #53 October 31 09:45
55 Beridze Saba Bondo Zahesi Zahesi November 1 11:00
56 Berikashvili Mari Giorgi Tbilisi #52 October 31 09:45
57 Beruashvili Irena Aleksandre Tbilisi GLC October 31 09:45
58 Beshkenadze Tinatini Zviadi Tbilisi Tamarioni October 31 09:45
59 Bichiashvili Otari Ilya Tbilisi #199 Komarovi October 31 09:45
60 Bobrova Iulia Sergo Tbilisi #16 October 31 09:45
61 Bokhua Ana Gela Tbilisi Demireli October 31 09:45
62 Botsvadze Giorgi Merabi Tbilisi Demireli October 31 09:45
63 Bregvadze Giorgi Kote Rustavi Rustavi #24 October 31 09:45
64 Buadze Tamar Grigoli Tbilisi GLC October 31 09:45
65 Bulalauri Ana Paata Tbilisi #65 October 31 09:45
66 Burduli Daviti Zurabi Tbilisi #147 October 31 09:45
67 Burduli Teona Taimurazi Tbilisi #186 October 31 09:45
68 Bursulaia Tatia Mamuka Tbilisi #189 October 31 09:45
69 Chachia Nikolozi Levani Tbilisi #161 October 31 09:45
70 Chakhnashvili Ana Giorgi Tbilisi #24 October 31 09:45
71 Chanchibadze Erekle Giorgi Tbilisi #116 October 31 09:45
72 Chanturia Mariami Tamazi Tbilisi #199 October 31 09:45
73 Chavchanidze Giorgi Daviti Tbilisi #161 October 31 09:45
74 Chavleishvili Ketevani Jemali Batumi Batumi #2 November 1 11:00
75 Chelidze Ana Mamuka Tbilisi #18 October 31 09:45
76 Chigilashvili Luka Zurabi Tbilisi #199 Komarovi October 31 09:45
77 Chikaidze Irakli Daviti Tbilisi #117 October 31 09:45
78 Chikvaidze Revazi Dimitri Tbilisi Olimpi October 31 09:45
79 Chikvinidze Nino Gocha Tbilisi Demireli October 31 09:45
80 Chikvinidze Sopio Gocha Tbilisi Demireli October 31 09:45
81 Chimakadze Salome Besiki Tbilisi #140 October 31 09:45
82 Chitorelidze Nino Givi Rustavi Rustavi #24 October 31 09:45
83 Chkadua Salome Avtandil Tbilisi GLC October 31 09:45
84 Chkhaidze Ana Gocha Tbilisi #52 October 31 09:45
85 Chkhaidze Salome Irakli Tbilisi #24 October 31 09:45
86 Chkhartishvili Nika Merabi Tbilisi #10 October 31 09:45
87 Chkhatarashvili Daviti Giorgi Tbilisi #199 October 31 09:45
88 Chkheidze Giorgi Akaki Rustavi Rustavi #24 October 31 09:45
89 Chokhonelidze Mariami Zviadi Tbilisi #55 October 31 10:00
90 Chubinidze Tedo Irakli Tbilisi #42 October 31 10:00
91 Chuntishvili Nino Vakhtangi Tbilisi Iveria October 31 10:00
92 Dadiani Mariami Nugzari Tbilisi #55 October 31 10:00
93 Dalakishvili Tamari Ivane Rustavi Rustavi #24 October 31 10:00
94 Daneliani Ana Daviti Tbilisi #72 October 31 10:00
95 Datashvili Beka Vladimeri Tbilisi #32 October 31 10:00
96 Datuashvili Beka Sergi Tbilisi #20 October 31 10:00
97 Davitadze Elene Giorgi Tbilisi IB Mtiebi October 31 10:00
98 Davitashvili Tatia Zurabi Tbilisi #53 October 31 10:00
99 Davitiani Giorgi Mikheili Tbilisi #79 October 31 10:00
100 Demurchevi Ilia Giorgi Tbilisi #43 October 31 10:00
101 Demurchevi Svetlana Giorgi Tbilisi #43 October 31 10:00
102 Devdariani Ana Zaza Tbilisi Demireli October 31 10:00
103 Dgebuadze Jimsheri Nikolozi Tbilisi #169 October 31 10:00
104 Didebulidze Tekle Goderdzi Tbilisi #42 October 31 10:00
105 Dighmelashvili Khatia Zakaria Giorgitsminda Giorgitsminda November 1 11:00
106 Dighmelashvili Natia Daviti Tbilisi #122 October 31 10:00
107 Dolaberidze Baia Levani Tbilisi Tsminda Giorgis Skola October 31 10:00
108 Dolbaia Tinatini Aleksandre Tbilisi NK October 31 10:00
109 Dolidze Irakli Mikheili Tbilisi #27 October 31 10:00
110 Dumbadze Manana Daviti Tbilisi #162 October 31 10:00
111 Dushuashvili Tamari Besiki Tbilisi Binuli October 31 10:00
112 Dvalidze Tamari Gizo Tbilisi Georgian-American H.S. October 31 10:00
113 Dzneladze Mariami Zviadi Tbilisi #27 October 31 10:00
114 Dzodzuashvili Levani Gia Tbilisi Mermisi October 31 10:00
115 Ebanoidze Irina Paata Tbilisi #116 October 31 10:00
116 Eliava Jemali Shalva Tbilisi #147 October 31 10:00
117 Eliosidze Ketevani Irakli Tbilisi GLC October 31 10:00
118 Elizbarashvili Ana Nugzari Tbilisi #154 October 31 10:00
119 Endeladze Tinatini Aleksandre Tbilisi #52 October 31 10:00
120 Esakia Mikheili Shalva Tbilisi Mtsignobartukhutsesi October 31 10:00
121 Gabeshia Tamari Archili Ledgebe, Martvili Ledgebe #1 November 1 11:00
122 Gabisonia Giorgi Malkhazi Tbilisi #58 October 31 10:00
123 Gakharia Koki Giorgi Tbilisi #20 October 31 10:00
124 Gakheladze Irine Levani Tbilisi American Academy October 31 10:00
125 Gaprindashvili Luka Mamuka Tbilisi Demireli October 31 10:00
126 Gasviani Elene Nugzari Tbilisi British Georgian Academy October 31 10:00
127 Gatenadze Gvantsa Malkhazi Tbilisi Demireli October 31 10:00
128 Gedevanishvili Nikolozi Giorgi Tbilisi #63 October 31 10:00
129 Geladze Giorgi Gela Tbilisi Akhali Litseumi October 31 10:00
130 Geladze Mariami Nikolozi Tbilisi #128 October 31 10:00
131 Gelitashvili Irakli Daviti Tbilisi #143 October 31 10:00
132 Gendzekhadze Giorgi Tengiz Tbilisi British-Georgian Academy October 31 10:00
133 Getia Elene Tamazi Tbilisi English Language College October 31 10:00
134 Ghambashidze Ana Giorgi Tbilisi Britanika October 31 10:00
135 Ghelaghutashvili Giorgi Giorgi Tbilisi Opiza October 31 10:00
136 Ghelaghutashvili Mariami Irakli Tbilisi #20 October 31 10:00
137 Ghlonti Zurabi Gela Tbilisi #55 October 31 10:00
138 Gigineishvili Sandro Irakli Tbilisi #199 Komarovi October 31 10:00
139 Giglemiani Ketevani Teimurazi Varketili Varketili Public School November 1 11:00
140 Giorgobiani Giorgi Valeri Tbilisi NK October 31 10:00
141 Giunashvili Gulnari Gocha Tbilisi #163 October 31 10:00
142 Gobejishvili Estate Daviti Tbilisi #105 October 31 10:15
143 Gochitashvili Giorgi Zaza Tbilisi Olimpi October 31 10:15
144 Goderdzishvili Gvantsa Koba Rustavi Rustavi #25 October 31 10:15
145 Goderdzishvili Nino Ivane Sagarejo Sagarejo #1 November 1 11:00
146 Gogashvili Giorgi Gela Tbilisi #157 October 31 10:15
147 Gogia Data Merabi Tbilisi Demireli October 31 10:15
148 Gogia Zaza Vakhtangi Tbilisi #199 October 31 10:15
149 Gogiashvili Giorgi Archili Tbilisi #165 October 31 10:15
150 Gogiberidze Gia Gubazi Tbilisi #53 October 31 10:15
151 Gogichadze Nino Archili Tbilisi #53 October 31 10:15
152 Gogiladze Tinatini Zurabi Tbilisi Okros Verdzi October 31 10:15
153 Gogniashvili Tornike Merabi Tbilisi #42 October 31 10:15
154 Gogochuri Giorgi Gocha Tbilisi #115 October 31 10:15
155 Gogochuri Tamari Bada Dusheti Dusheti #2 November 1 11:00
156 Gogorishvili Tamari Paata Tbilisi #53 October 31 10:15
157 Gogotishvili Levani Tengiz Tbilisi #42 October 31 10:15
158 Goguadze Giorgi Maradi Tbilisi American Academy October 31 10:15
159 Goguadze Khatuna Avtandil Tbilisi #161 October 31 10:15
160 Goletiani Tea Apoloni Tbilisi IB Mtiebi October 31 10:15
161 Gordeziani Nino Teimurazi Tbilisi Britanika October 31 10:15
162 Gorgodze Tsotne Gocha Tbilisi #27 October 31 10:15
163 Goshadze Natia Tarieli Tbilisi #170 October 31 10:15
164 Grdzelishvili Tatia Solomoni Chailuri, Sagarejo Patara Chailuri November 1 11:00
165 Grigolia Levani Daviti Tbilisi #186 October 31 10:15
166 Gudavadze Irakli Parnaoz Tbilisi #42 October 31 10:15
167 Gugunava Nino Tamazi Tbilisi #1 October 31 10:15
168 Gujabidze Avtandili Ivane Tbilisi #42 October 31 10:15
169 Gujejiani Beka Tamazi Tbilisi #189 October 31 10:15
170 Guliashvili Gvantsa Zezva Tbilisi Demireli October 31 10:15
171 Gurgenidze Nana Giorgi Tbilisi #24 October 31 10:15
172 Gurgenidze Tinatini Daviti Rustavi Rustavi #24 October 31 10:15
173 Gusharashvili Giorgi Gurami Rustavi Rustavi #2 October 31 10:15
174 Gvaramia Demetre Kakha Tbilisi Demireli October 31 10:15
175 Gvelesiani Tamari Nugzari Rustavi Rustavi #21 October 31 10:15
176 Gvetadze Nestan Levani Tbilisi #53 October 31 10:15
177 Gvilava Nana Sergo Tbilisi #151 October 31 10:15
178 Iamanidze Irina NIkolozi Tbilisi #51 October 31 10:15
179 Iashvili Levani Mamuka Tbilisi Albioni October 31 10:15
180 Inadze Ana Giorgi Tbilisi Kandidi October 31 14:30
181 Jalaghania Irakli Daviti Tbilisi #134 October 31 14:30
182 Jamaspishvili Ani Gia Tbilisi Demireli October 31 14:30
183 Janelidze Lia Merabi Tbilisi #21 October 31 14:30
184 Jangidze Tsitsino Gocha Rustavi Rustavi #24 October 31 14:30
185 Janjghava Tamar Lasha Tbilisi #22 October 31 14:30
186 Jashi Nino Grigoli Tbilisi #161 October 31 14:30
187 Jashia Aleksandre Arsen Tbilisi Opiza October 31 14:30
188 Javakhadze Gurami Stepane Tbilisi #165 October 31 14:30
189 Javakhia Elene Daviti Tbilisi #1 October 31 14:30
190 Jelia Teona Nugzari Tbilisi #99 October 31 14:30
191 Jincharadze Nikolozi Evtikhi Tbilisi Britanika October 31 14:30
192 Jobava Lado Levani Tbilisi #53 October 31 14:30
193 Jokhadze Giorgi Murtazi Tbilisi #170 October 31 14:30
194 Jorjiashvili Mikheili Miriani Tbilisi Albioni October 31 14:30
195 Jugheli Besarioni Iosebi Tbilisi Pesvebi October 31 14:30
196 Julukhadze Irakli Jemsi Tbilisi #42 October 31 14:30
197 Kacharava Marta Gia Tbilisi #123 October 31 14:30
198 Kaikhosroshvili Keke Givi Tbilisi American Academy October 31 14:30
199 Kakabadze Anastasia Levani Tbilisi #51 October 31 14:30
200 Kakabadze Revazi Ilya Tbilisi #52 October 31 14:30
201 Kamladze Tamari Shakro Tbilisi British-Georgian Academy October 31 14:30
202 Kanashvili Teona Ramazi Rustavi Rustavi #24 October 31 14:30
203 Kanchaveli Gvantsa Temuri Varketili Varketili November 1 11:00
204 Kankava Nodari Zaza Tbilisi Demireli October 31 14:30
205 Kantaria Giorgi Avtandil Tbilisi #52 October 31 14:30
206 Kapanadze Giorgi Daviti Tbilisi Grigol Khandzteli October 31 14:30
207 Kapanadze Ketevani Vakhtangi Tbilisi #55 October 31 14:30
208 Kapanadze Lia Daviti Tbilisi Demireli October 31 14:30
209 Kapanadze Nikolozi Irakli Tbilisi Demireli October 31 14:30
210 Kaplanishvili Saba Kakhaberi Tbilisi #102 October 31 14:30
211 Karagezovi Giorgi Ruslani Tbilisi #44 October 31 14:30
212 Karalashvili Ketevani Zurabi Rustavi Rustavi #2 October 31 14:30
213 Karanashvili Nino Zaza Tbilisi #133 October 31 14:30
214 Kardashiani Anita Varujani Tbilisi #1 Eksperimantaluri October 31 14:30
215 Kardava Aleksandre Iosebi Tbilisi #37 October 31 14:30
216 Kartozia Tatia Tamazi Tbilisi Pesvebi October 31 14:30
217 Katsadze Ana Tarieli Rustavi Rustavi #24 October 31 14:30
218 Katsadze Liana Zurabi Tbilisi #189 October 31 14:30
219 Katsanashvili Mariami Gurami Tbilisi Evropuli October 31 14:30
220 Kavelashvili Irakli Nikolozi Tbilisi #42 October 31 14:30
221 Kavtaradze Manoni Zurabi Tbilisi #20 October 31 14:30
222 Kedelashvili Lika Ramazi Tbilisi #151 October 31 14:30
223 Kekelia Tinatini Gocha Tbilisi AIA-GESS October 31 14:30
224 Kelbatiani Nikolozi Giorgi Tbilisi #195 October 31 14:30
225 Kenteladze Tatia Gela Tbilisi Tsiskari October 31 14:30
226 Kerashvili Tatia Avtandili Khornabuji Khornabuji #1 November 1 11:00
227 Kereselidze Aleksandre Giorgi Tbilisi Akhali Skola October 31 14:30
228 Kereselidze Giorgi Teimurazi Tbilisi GLC October 31 14:30
229 Kereselidze Sopo Daviti Tbilisi #35 October 31 14:30
230 Kevkhishvili Ana Akvsenti Tbilisi GLC October 31 14:30
231 Kevlishvili Ilya Giorgi Tbilisi Demireli October 31 14:30
232 Khacheishvili Nikolozi Nugzari Tbilisi #42 October 31 14:45
233 Kharabadze Nana Giorgi Tbilisi AIA-GESS October 31 14:45
234 Kharabadze Natalia Avtandili Tbilisi #81 October 31 14:45
235 Kharabadze Saba Merabi Tbilisi #42 October 31 14:45
236 Kharatishvili Giorgi Giorgi Tbilisi #54 October 31 14:45
237 Khazaradze Salome Giorgi Tbilisi #189 October 31 14:45
238 Khichakadze Eteri Zaali Khashuri Khashuri #8 November 1 11:00
239 Khimshiashvili Luka Kakhaberi Tbilisi XXI Saukune October 31 14:45
240 Khizanishvili Ketevani Zaza Tbilisi #171 October 31 14:45
241 Khmelidze Giorgi Daviti Tbilisi Akhali Skola October 31 14:45
242 Khojelani Ani Tengizi Rustavi Rustavi #24 October 31 14:45
243 Kholbaia Giorgi Malkhazi Tbilisi Demireli October 31 14:45
244 Khomizurashvili Giorgi Zurabi Tbilisi #52 October 31 14:45
245 Khoshtaria Elene Dimitri Tbilisi #195 October 31 14:45
246 Khubuluri Aleksandre Mikheili Tbilisi #24 October 31 14:45
247 Khulordava Tinatini Malkhazi Tbilisi #161 October 31 14:45
248 Khuroshvili Ana Nugzari Rustavi Rustavi #26 October 31 14:45
249 Khurtsidze Medea Gocha Mtskheta 12 Motsikuli November 1 11:00
250 Khurtsilava Ana Mikheili Tbilisi Albioni October 31 14:45
251 Khurtsilava Mariami Givi Tbilisi #54 October 31 14:45
252 Khurtsilava Vasili Mikheili Tbilisi AIA-GESS October 31 14:45
253 Khutsishvili Ketevan Malkhazi Tbilisi AIA-GESS October 31 14:45
254 Kikaleishvili Anano Zurabi Rustavi Rustavi #24 October 31 14:45
255 Kiknadze Elene Nikolozi Tbilisi #42 October 31 14:45
256 Kiladze Sopiko Paata Rustavi Rustavi #24 October 31 14:45
257 Kiladze Tamar Konstantine Tbilisi #116 October 31 14:45
258 Kintsurashvili Ana Lasha Tbilisi Ilia Martlis Skola October 31 14:45
259 Kipiani Mariami Aleksandre Tbilisi British Connection October 31 14:45
260 Kirvalidze Mariami Jumberi Tbilisi #189 October 31 14:45
261 Kiviladze Lasha Daviti Tbilisi #77 October 31 14:45
262 Kobakhidze Nino Gurami Tbilisi #51 October 31 14:45
263 Kobaladze Avtandili Irakli Tbilisi #21 October 31 14:45
264 Kobalava Irakli Nikolozi Tbilisi #27 October 31 14:45
265 Koberidze Ana Kakha Rustavi Rustavi Rustaveli October 31 14:45
266 Kobiashvili Koba Mamuka Tbilisi #53 October 31 14:45
267 Kobiashvili Mariami Lomari Tbilisi #61 October 31 14:45
268 Kondratievi Vangelisi Stanislavi Tbilisi Promete October 31 14:45
269 Kopaleishvili Nina Zurabi Tbilisi #54 October 31 15:00
270 Kordzaia Salome Dimitri Tbilisi #161 October 31 15:00
271 Kristesiashvili Salome Vakhtangi Tbilisi #126 October 31 15:00
272 Kruashvili Nana Iveri Tbilisi #160 October 31 15:00
273 Krupski Mikheili Aleksandre Tbilisi #37 October 31 15:00
274 Kukava Nodar Gia Tbilisi American Academy October 31 15:00
275 Kukhaleishvili Ana Gedevani Rustavi Rustavi "Meridiani" October 31 15:00
276 Kuprava Shota Daviti Tbilisi #128 October 31 15:00
277 Kurbanov Emil Iasin Tbilisi Demireli October 31 15:00
278 Kurbanovi Natig Narimani Tbilisi Demireli October 31 15:00
279 Kurdadze Nika Teimurazi Tbilisi Demireli October 31 15:00
280 Kurdiani Tekla Shalva Tbilisi Britanuli Akademiuri October 31 15:00
281 Kurtanidze Giorgi Pavle Tbilisi Momavlis Skola October 31 15:00
282 Kurtsadze Mariami Nugzari Tbilisi #147 October 31 15:00
283 Kutateladze Nana Merabi Tbilisi #53 October 31 15:00
284 Kvantaliani Mariami Giorgi Tbilisi Olimpi October 31 15:00
285 Kvantaliani Mikheili Zurabi Tbilisi Ritori October 31 15:00
286 Kviatkovskaia Nino Iura Tbilisi Demireli October 31 15:00
287 Kvinikadze Teona Gela Rustavi Rustavi #24 October 31 15:00
288 Kvirikashvili Nino Giorgi Tbilisi #199 October 31 15:00
289 Labadze Maka Givi Tbilisi #123 October 31 15:00
290 Lagvilava Ana Besiki Tbilisi #1 October 31 15:00
291 Laliashvili Mariam Khvicha Tbilisi #153 October 31 15:00
292 Laliashvili Salome Daviti Sagarejo Sagarejo #4 November 1 11:00
293 Lamazoshvili Ermalozi Ilia Tbilisi #47 October 31 15:00
294 Lezhava Nino Mikheili Tbilisi Skola Liceumi, Chiatura October 31 15:00
295 Liparteliani Natia Koba Tbilisi Evropuli October 31 15:00
296 Liparteliani Teona Gurami Tbilisi #63 October 31 15:00
297 Lomiashvili Omari Ivane Metekhi Kaspi Gimnazia November 1 11:00
298 Lomidze Ketevan Daviti Tbilisi #51 October 31 15:00
299 Lomidze Liana Zurabi Tbilisi #140 October 31 15:00
300 Lomidze Merabi Merabi Tbilisi #99 October 31 15:00
301 Lomouri Natia Daviti Tbilisi #47 October 31 15:00
302 Lomtadze Mari Nugzari Tbilisi Demireli October 31 15:00
303 Machankaladze Ucha Robizon Tbilisi #5 October 31 15:00
304 Machavariani Rati Vasili Tbilisi Shavnabada October 31 15:00
305 Maghlakelidze Dachi Vakhtangi Tbilisi #53 October 31 15:00
306 Maisuradze Irakli Kakhaberi Tbilisi #51 October 31 15:00
307 Makarovi Mikheili Olegi Tbilisi Intelekti October 31 15:00
308 Makasarashvili Nino Teimurazi Tbilisi #42 October 31 15:00
309 Makharadze Givi Givi Tbilisi Georgian-American H.S. October 31 15:00
310 Makhatadze Ekaterine Levani Tbilisi #112 October 31 15:00
311 Makhniashvili Tinatini Ilya Tbilisi #166 October 31 15:00
312 Malazonia Tinatini Daviti Rustavi Rustavi #24 October 31 15:00
313 Malidze Mariami Daviti Tbilisi Britanika October 31 15:00
314 Malkhasiani Evelina Arsen Tbilisi #116 October 31 15:00
315 Malutashvili Giorgi Kakhaber Tbilisi #47 October 31 15:00
316 Mamaladze Giorgi Edisheri Tbilisi GLC October 31 15:00
317 Mamulashvili Nato Tengizi Tbilisi #122 October 31 15:00
318 Mamulia Mariami Giorgi Tbilisi Akhali Skola October 31 15:00
319 Mamulia Tengizi Giorgi Tbilisi Akhali Skola October 31 15:00
320 Margishvili Mariami Ivane Tbilisi #42 October 31 15:00
321 Mariamidze Elene Valeriani Tbilisi #51 October 31 15:15
322 Maskhulia Vakhtangi Giorgi Tbilisi #161 October 31 15:15
323 Matiashvili Giorgi Anzori Martkopi British-Georgian Academy October 31 15:15
324 Megrelidze Teona Zaza Tbilisi Pinansebis/samartlis skola October 31 15:15
325 Megrelishvili Levan Misha Gori Gori #7 November 1 11:00
326 Mekhradze Ana Giorgi Tbilisi Pizika Matematikuri Skola October 31 15:15
327 Melashvili Giorgi Kakhaberi Tbilisi #150 October 31 15:15
328 Melikidze Nino Valeriani Tbilisi #42 October 31 15:15
329 Menteshashvili Archili Zaza Rustavi Rustavi "Chiraghdani" October 31 15:15
330 Meparishvili Mariami Zurabi Tbilisi #151 October 31 15:15
331 Merabishvili Lela Gabrieli Rustavi Rustavi #5 October 31 15:15
332 Meshveliani Tengizi Zurabi Tbilisi #199 Komarovi October 31 15:15
333 Meskhi Davit Otari Tbilisi Mermisi October 31 15:15
334 Metreveli Giorgi Zurabi Tbilisi #38 October 31 15:15
335 Metreveli Mikheili Ivane Tbilisi #50 October 31 15:15
336 Metreveli Tornike Zurabi Tbilisi Promete October 31 15:15
337 Mezvrishvili Manana Zaza Tbilisi #162 October 31 15:15
338 Mgaloblishvili Giorgi Grigoli Tbilisi #51 October 31 15:15
339 Mghebrivhsili Nestani Giorgi Tbilisi #161 October 31 15:15
340 Mikadze Ana Paata Tbilisi #118 October 31 15:15
341 Mikiashvili Giorgi Daviti Tbilisi #186 October 31 15:15
342 Mikiashvili Ia Evtikhi Tbilisi #46 October 31 15:15
343 Miminoshvili Anna Giorgi Tbilisi #128 October 31 15:15
344 Miminoshvili Lia Ramazi Rustavi Rustavi #24 October 31 15:15
345 Mishveladze Ketevan Shavleg Tbilisi #53 October 31 15:15
346 Mkheidze Mariami Akaki Tbilisi #116 October 31 15:15
347 Modebadze Nino Amiran Tbilisi #189 October 31 15:15
348 Modebadze Vazha Kakhaber Tbilisi Georgian-American H.S. October 31 15:15
349 Morchiladze Mariam Malkhazi Tbilisi #42 October 31 15:15
350 Morgoshia Aza Lasha Tbilisi #1 October 31 15:15
351 Mujirishvili Aleksi Shalva Tbilisi AIA-GESS October 31 15:15
352 Muradashvili Ketevani Stepane Tbilisi #180 October 31 15:15
353 Murghulia Ani Zurabi Tbilisi Georgian-American H.S. October 31 15:15
354 Murjikneli Ana Vasili Tbilisi #18 October 31 15:15
355 Murvanidze Levani Valeriani Tbilisi NK October 31 15:15
356 Museliani Elene Paata Tbilisi #150 October 31 15:15
357 Mushegiani Konstantine Levani Tbilisi #62 November 1 10:30
358 Mzikiani Laura Gevorki Tbilisi #98 November 1 10:30
359 Nachkhatashvili Ani Ivane Tbilisi Demireli November 1 10:30
360 Nadiradze Gaga Nukri Tbilisi #24 November 1 10:30
361 Nadirashvili Saba Dimitri Tbilisi #116 November 1 10:30
362 Nasrashvili Giorgi Nodari Tbilisi #111 November 1 10:30
363 Natelauri Inga Khamleti Tbilisi #53 November 1 10:30
364 Natroshvili Giorgi Niko Tbilisi #165 November 1 10:30
365 Natsvlishili Ketevani Iosebi Tbilisi #53 November 1 10:30
366 Natsvlishvili Tengizi Archili Tbilisi British Academy November 1 10:30
367 Nikvashvili Tinatini Zurabi Tbilisi American Academy November 1 10:30
368 Ninidze Mariam Giorgi Tbilisi #42 November 1 10:30
369 Nizharadze Tamari Tarasi Tbilisi #42 November 1 10:30
370 Nozadze Dimitri Tengiz Tbilisi #147 November 1 10:30
371 Nozadze Mariami Evgeni Tbilisi #147 November 1 10:30
372 Odishvili Nutsa Giorgi Tbilisi #53 November 1 10:30
373 Okropiridze Tsisia Valeri Kanda, Mtskheta Dzveli Kanda November 1 11:00
374 Omiadze Giorgi Giorgi Tbilisi #42 November 1 10:30
375 Oniani Giorgi Zurabi Tbilisi #47 November 1 10:30
376 Osepashvili Nina Givi Tbilisi Korali November 1 10:30
377 Osipovi Giorgi Vladimeri Tbilisi #37 November 1 10:30
378 Otarashvili Lia Paata Tbilisi Britanika November 1 10:30
379 Ozashvili Vladimer Giorgi Tbilisi #54 November 1 10:30
380 Paichadze Daviti Emzari Tbilisi Intelekti November 1 10:30
381 Pantsulaia Ana Gogi Tbilisi AIA-GESS November 1 10:30
382 Papava Besarioni Paata Tbilisi #63 November 1 10:30
383 Papiashvili Ioane Zakaria Tbilisi Georgian-American H.S. November 1 10:30
384 Papiashvili Vakhtang Zurabi Tbilisi #52 November 1 10:30
385 Pareulidze Diana Zurabi Tbilisi #59 November 1 10:30
386 Pataraia Beka Paata Tbilisi #42 November 1 10:30
387 Pataraia Giorgi Paata Tbilisi #42 November 1 10:30
388 Patashuri Mariam Tamazi Tbilisi #1 November 1 10:30
389 Pateishvili Aleksandre Vakhtangi Tbilisi #161 November 1 10:30
390 Patsinashvili Mariam Paata Tbilisi Georgian-American H.S. November 1 10:30
391 Perishvili Mariami Gurami Tbilisi Britanika November 1 10:30
392 Pertenava Daviti Malkhazi Tbilisi #55 November 1 10:30
393 Petriashvili Daviti Daviti Tbilisi #24 November 1 10:30
394 Petriashvili Giorgi Vasili Tbilisi #155 November 1 10:30
395 Pichkhaia Gurami Gocha Tbilisi American Academy November 1 10:30
396 Pitskhelauri Tamari Babua Tbilisi #182 November 1 10:30
397 Potskhverashvili Dimitri Ivane Tbilisi #161 November 1 10:30
398 Prangishvili Maria Peliks Tbilisi #37 November 1 10:30
399 Pranguliani Kristine Mesropi Tbilisi Intelekti November 1 10:30
400 Ptskialadze Nika Rati Tbilisi #50 November 1 10:30
401 Ramishvili Giorgi Iasoni Tbilisi #42 November 1 10:30
402 Ramishvili Irakli Irakli Tbilisi Guram Devdariani Skola November 1 10:30
403 Ratishvili Tamari Merabi Tbilisi #21 November 1 10:30
404 Razmadze Natali Besik Tbilisi #165 November 1 10:30
405 Razmadze Tornike Vasili Rustavi Rustavi #24 November 1 10:30
406 Revazishvili Ketevani Revazi Tbilisi #179 November 1 10:30
407 Rogava Giorgi Merabi Tbilisi #27 November 1 10:30
408 Rogava Ketevani Gigla Tbilisi #153 November 1 10:45
409 Rogava Revazi Tamazi Tbilisi #150 November 1 10:45
410 Rusia Anatoli Gela Tbilisi #10 November 1 10:45
411 Sabanadze Salome Daviti Tbilisi #171 November 1 10:45
412 Saganelidze Eldari Shota Tbilisi #164 November 1 10:45
413 Saminava Nika Malkhazi Tbilisi AIA-GESS November 1 10:45
414 Samkharadze Ketevani Arsen Tbilisi #64 November 1 10:45
415 Samsonenko Aleksandre Genadi Tbilisi #47 November 1 10:45
416 Sanaia Tsira Paata Rustavi Rustavi #16 November 1 10:45
417 Saparova Ana Rafieli Tbilisi #43 November 1 10:45
418 Sarishvili Tinatini Daviti Tbilisi #21 November 1 10:45
419 Sebiskveradze Tamta Zaza Tbilisi Sarkmeli November 1 10:45
420 Seturidze Giga Giorgi Tbilisi Albioni November 1 10:45
421 Shanidze Tinatini Tamazi Tbilisi #166 November 1 10:45
422 Sharadze Ana Nukri Tbilisi #133 November 1 10:45
423 Sharadze Salome Nukri Tbilisi Promete November 1 10:45
424 Sharia Saba Otari Rustavi Rustavi #24 November 1 10:45
425 Sharikadze Saba Daviti Tbilisi #143 November 1 10:45
426 Shartava Zhiuli Irakli Tbilisi #42 November 1 10:45
427 Shatberashvili Aleksandre Levani Tbilisi #42 November 1 10:45
428 Shatiki Dimitri Nikolozi Tbilisi #116 November 1 10:45
429 Shavelashvili Mikheili Shota Tbilisi #116 November 1 10:45
430 Shavishvili Mariami Zaza Tbilisi #126 November 1 10:45
431 Shengelia Andro Vladimeri Tbilisi #24 November 1 10:45
432 Shengelia Elene Muradi Tbilisi #52 November 1 10:45
433 Shengelia Gvantsa Temuri Tbilisi Demireli November 1 10:45
434 Shengelia Irakli Malkhazi Tbilisi #186 November 1 10:45
435 Shermazanova Tamara Pavle Tbilisi #37 November 1 10:45
436 Shevardenidze Mariami Kakhaberi Tbilisi #55 November 1 10:45
437 Shikhiashvili Lia Irakli Tbilisi Demireli November 1 10:45
438 Shubitidze Mariami Giorgi Tbilisi #42 November 1 10:45
439 Shukakidze Mariami Zaali Tbilisi "Kai Kma" November 1 10:45
440 Sikharulidze Tamari Varlami Tbilisi #116 November 1 10:45
441 Simonishvili Nodari Mamuka Rustavi Rustavi #24 November 1 10:45
442 Siprashvili Elene NIkolozi Tbilisi #161 November 1 10:45
443 Siradze Giorgi Teimurazi Tbilisi Sent-Egziuperi November 1 11:00
444 Skhirtladze Akaki Nodari Tbilisi #161 November 1 11:00
445 Sokhadze Mariami Giorgi Tbilisi British Connection November 1 11:00
446 Stepanishvili Lia Zaza Rustavi Rustavi "Chiraghdani" November 1 11:00
447 Sujashvili Mariami Tamazi Tbilisi #1 November 1 11:00
448 Sukhashvili Mariami Giorgi Tbilisi #42 November 1 11:00
449 Sukhashvili Tamari Vasili Rustavi Rustavi #20 November 1 11:00
450 Surmava Daviti Zaza Tbilisi #199 November 1 11:00
451 Svanidze Irakli Temuri Rustavi Rustavi #20 November 1 11:00
452 Tabatadze Elene Zaza Tbilisi #161 November 1 11:00
453 Tabuashvili Vazha Giorgi Tbilisi #11 November 1 11:00
454 Taniashvili Mariami Zurabi Dusheti Dusheti #2 November 1 11:00
455 Tarkhnishvili Giorgi Iosebi Tbilisi #116 November 1 11:00
456 Tavadze Teimurazi Giorgi Tbilisi #77 November 1 11:00
457 Tavidashvili Giorgi Akaki Tbilisi British Georgian Academy November 1 11:00
458 Telia Nikolozi Tengizi Tbilisi #4 November 1 11:00
459 Tetrashvili Ramazi Ivane Tbilisi #42 November 1 11:00
460 Tevdoradze Nia Daviti Tbilisi #128 November 1 11:00
461 Tevzadze Ana Grigoli Tbilisi #189 November 1 11:00
462 Tinikashvili Tinatin Vazha Dusheti Dusheti #1 November 1 11:00
463 Tkemaladze Irina Shota Tbilisi #53 November 1 11:00
464 Tkemaladze Ivane Irakli Rustavi Rustavi "Chiraghdani" November 1 11:00
465 Tkhelidze Ani Mamuka Tbilisi #199 November 1 11:00
466 Tkheshelashvili Giorgi Irakli Tbilisi Tsiskari November 1 11:00
467 Todria Elene Irakli Tbilisi #55 November 1 11:00
468 Todria Nita Ivane Tbilisi #165 November 1 11:00
469 Totladze Gvantsa Daviti Tbilisi #23 November 1 11:00
470 Tsagareishvili Tamari Khvicha Tbilisi Pesvebi November 1 11:00
471 Tsereteli Ana Zaza Tbilisi #53 November 1 11:00
472 Tsereteli Omari Zviadi Tbilisi #42 November 1 11:00
473 Tsertsvadze Natia Zurabi Rustavi Rustavi #23 November 1 11:00
474 Tsetskhladze Sopio Tengizi Rustavi Rustavi #2 November 1 11:15
475 Tsikhiseli Nino Zurab Tbilisi #38 November 1 11:15
476 Tsintsadze Giorgi Giorgi Tbilisi Saduni November 1 11:15
477 Tsintsadze Nana Gia Rustavi Rustavi #24 November 1 11:15
478 Tsitsishvili Ana Konstantine Tbilisi Saduni November 1 11:15
479 Tsitsvidze Gvantsa Daviti Rustavi Rustavi #21 November 1 11:15
480 Tskhadadze Mariami Revazi Tbilisi #155 November 1 11:15
481 Tskitishvili Teona Grigoli Tbilisi GLC November 1 11:15
482 Tsomaia Natia Gocha Abasha Abasha #1 November 1 11:00
483 Tsotskolauri Ana Teimurazi Rustavi Rustavi #24 November 1 11:15
484 Tukhareli Teona Giorgi Tbilisi #162 November 1 11:15
485 Tuskia Giorgi Zurabi Tbilisi Demireli November 1 11:15
486 Ubilava Ana Murtazi Tbilisi #47 November 1 11:15
487 Ugrekhelidze Lana Leri Tbilisi #50 November 1 11:15
488 Ugrekhelidze Nino Leri Tbilisi #58 November 1 11:15
489 Ushikishvili Nino Besiki Tbilisi AIA-GESS November 1 11:15
490 Vanchadze Giorgi Irakli Tbilisi Britanika November 1 11:15
491 Vardiashvili Gurami Zaza Tbilisi Demireli November 1 11:15
492 Vartanian Maria Sergo Tbilisi #13 November 1 11:15
493 Vartanian Milena Iuri Tbilisi #128 November 1 11:15
494 Vashakidze Lasha Kakhaberi Tbilisi #130 November 1 11:15
495 Veshapidze Shotiko Grigol Mtskheta Mtskheta #1 November 1 11:00
496 Zaalishvili Salome Zaali Tbilisi #55 November 1 11:15
497 Zakareishvili Tamari Ilia Tbilisi #189 November 1 11:15
498 Zangurashvili Karlo Elisbari Tbilisi #3 November 1 11:15
499 Zazarashvili Ketevani Gurami Tbilisi #99 November 1 11:15
500 Zazashvili Giorgi Gia Tbilisi Momavlis Skola November 1 11:15
501 Zhghenti Nino Sergo Tbilisi #189 November 1 11:15
502 Zhorzholadze Mariam Zurabi Tbilisi #63 November 1 11:15
503 Zhvania Elisabedi Zurabi Tbilisi American Academy November 1 11:15
504 Zukhbaia Daviti Valeri Tbilisi #52 November 1 11:15
505 Zurabishvili Nikolozi Giorgi Tbilisi #42 November 1 11:15
506 Zviadadze Mariami Irakli Tbilisi #21 November 1 11:15
0 წევრი ათვალიერებს ამ თემას (0 სტუმარი და 0 უჩინარი წევრი)
0 წევრი:
Topic Options Pages: (55) « პირველი ... 8 9 [10] 11 12 ... ბოლო » გამოხმაურება · ახალი თემა · ახალი გამოკითხვა

 



ფორუმის ინტერნეტთან კავშირს უზრუნველყოფს: კავკასუს ონლაინი
[ Script Execution time: 0.0435 ]   [ 11 queries used ]   [ GZIP Disabled ]