ერთი ჭამის გამო არაა ძვირი
მაგრამ თუ ქუჩაში იკვებები ძალიან ძვირია
იმერული და ფენოვანი ბევრად იაფია
ვინც ჭამს იცის კიდევაც სადაა გემრიელი
სტუდენტი რო ვიყავი ყველა საცხობის გემო ზეპირად ვიცოდი.
ერთგან დავდიოდი ხოლმე
პიზდეცი ხაჭაპური ქონდა გამოტენილი ყველით
1 ცალი მყოფნიდა თან
* * *
საცხობებში არაფერს აღარ ვყიდულობ
მირჩევნია ჩემით გავაკეთო ხოლმე
* * *
--------------------------------------

This post has been edited by Tengiz@@ on 31 Dec 2025, 01:34