[/B]თარიღი: 11 ივნისი - 11 ივლისი
მასპინძელი:ლონდონი,რომი,მიუნხენნი,სანქტპეტერბურგი,ბაქო,სევილია,ბუქარესტი,კოპენჰაგენი,ამსტერდამი,გლაზგო,
მოქმედი ჩემპიონი:პორტუგალია ჯგუფები :
კალენდარი:
11 ივნისი
იტალია თურქეთი (რომი 23:00 მაყურებლის 25%)
12 ივნისი
A : უელსი – შვეიცარია (17:00 ბაქო მაყურებლის 50% );
B : დანია – ფინეთი (20:00, კოპენჰაგენი მაყურებლის 25%)
B: ბელგია – რუსეთი (23:00, სანქტ-პეტერბურგი მაყურებლის 50%)
13 ივნისი
D : ინგლისი – ხორვატია (17:00, ლონდონი მაყურებლის 25%)
C : ავსტრია – ჩრდილოეთ მაკედონია (20:00, ბუქარესტი 25%)
C : ჰოლანდია – უკრაინა (23:00 ამსტერდამი მაყურებლის 30% )
14 ივნისი
D : შოტლანდია vs ჩეხეთი (17:00, გლაზგო მაყურებლის 25%
E : პოლონეთი vs სლოვაკეთი (20:00, სანქტ-პეტერბურგი)
E: ესპანეთი vs შვედეთი (23:00, სევილია მაყურებლის 30%)
15 ივნისი
F : უნგრეთი – პორტუგალია (20:00, ბუდაპეშტი მაყურებელი სრულად )
F : საფრანგეთი – გერმანია (23:00, მიუნხენი მაყურებელი 15-20 ათასი)
16 ივნისი
B : ფინეთი – რუსეთი 17:00, სანქტ-პეტერბურგი
A : თურქეთი – უელსი 20:00, ბაქო
A : იტალია – შვეიცარია 23:00, რომი
17 ივნისი
C : უკრაინა – ჩრდილოეთ მაკედონია 17:00, ბუქარესტი
B : დანია – ბელგია 20:00, კოპენჰაგენი
C : ჰოლანდია – ავსტრია 23:00, ამსტერდამი
18 ივნისი
E : შვედეთი – სლოვაკეთი 17:00, სანქტ-პეტერბურგი
D : ხორვატია – ჩეხეთი 20:00, გლაზგო
D : ინგლისი – შოტლანდია 23:00, ლონდონი
19 ივნისი
F : უნგრეთი – საფრანგეთი 17:00, ბუდაპეშტი
F : პორტუგალია – გერმანია 20:00, მიუნხენი
E : ესპანეთი – პოლონეთი 23:00, სევილია
20 ივნისი
A : იტალია – უელსი 20:00, რომი
A : შვეიცარია – თურქეთი 20:00, ბაქო
21 ივნისი
C : ჩრდილოეთ მაკედონია – ნიდერლანდები 20:00, ამსტერდამი
ჩ: უკრაინა – ავსტრია 20:00, ბუქარესტი
B : რუსეთი – დანია 23:00, კოპენჰაგენი
B : ფინეთი – ბელგია 23:00, სანქტ-პეტერბურგი
22 ივნისი
D : ჩეხეთი – ინგლისი 23:00, ლონდონი
D : ხორვატია – შოტლანდია 23:00, გლაზგო
23 ივნისი
E სლოვაკეთი vs ესპანეთი 20:00, სევილია
E შვედეთი – პოლონეთი 20:00, სანქტ-პეტერბურგი
F გერმანია vs უნგრეთი 23:00, მიუნხენი
F: პორტუგალია v საფრანგეთი 23:00, ბუდაპეშტი
ჯგუფიდან გადის 2 საუკეთესო,ამათ დაემატება საუკეთესო მესამე ადგილოსანები (4)
ფლეიოფის განრიგი :
26 ივნისი:
A2-B2 ამსტერდამი 20:00
A1-C2 ლონდონი 23:00
27 ივნისი
C1-D3/E3/F3 ბუდაპეშტი 20:00
B1-D3/F3/E3 სევილია 23:00
28 ივნისი
D2-E2 კოპენჰაგენი 20:00
F1-A3/B3/ც3- 23:00 ბუქარესტი
29 ივნისი
D1-F2- ლონდონი 20:00
E1-A3/B3/ჩ3/D3
მეოთხედფინალები: 2 ივლისი )მიუნხენნი,პეტერბურგი) 3 ივლისი- ბაქო,რომი
ნახევარფინალები: 6,7 ივლისი (ლონდონი)
ფინალი 11 ივლისი (ლონდონი)
» სპოილერის ნახვისთვის დააწკაპუნეთ აქ «
მონაწილე გუნდების საბოლოო განაცხადები:
ჩემპიონატებიდან წარმომადგენლები:
» სპოილერის ნახვისთვის დააწკაპუნეთ აქ «
რახან ოფიციალური ჰიმნი სრულიად ნაგავია
იყოს ეს
ჰიმნად
დოიჩა დამეხმარა გაფორმებაში მადლობა ბაბუ <3
აბა ჩვენ ყველამ ზეცისკენ ხელების აპყრობით
ფეხბურთის ღმერთებს ვთხოვოთ რომ უდაძაბულესი ,უხგოლიანი ტურნირი გამოვიდეს
ნაკლები შეცდომებით და მეტი დრამებით
სანაკრებო სეზონი გახსნილად გამომიცხადებია <3
ვგუგუნებთ 1 თვე
» სპოილერის ნახვისთვის დააწკაპუნეთ აქ «
მათთვის ,ვინც სტუმარი იქნება, ჩემპიონატს მასპინძლობს ფეხბურთის განყოფილება , წესებიც აქაურია
ნებისმიერი შეურაცხყოფა ტანაფორუმელზე დაისჯება ბანით და მოხსნა არ განიხილება, გუნდების ფებხურთელების მსაჯის ბედის იღბლის ჯმა მოსულა,დამარცხებული გუნდის თემაში არანაირი უაზრო შევარდნა , რა თქმა უნდა თემაში დაშვებულია ტოტალიზატორი აძინ იქსი,ოპიტი დვიჟენიე ფუტბალი ,ინგლისს ტრაწი დამართენ სიმონ და მსგავსები
This post has been edited by დავიდ ვილია on 7 Jun 2021, 18:00
მიწისქვეშეთში მძინარე მეფეთა ასულები მომიტაცებია. ტრებონის კარიბჭეები გადამიწვავს. ფელურიანთან ღამე გამიტარებია, თუმცა არც სიცოცხლე დამიკარგავს და არც ჭკუიდან შევშლილვარ. . მისაუბრია ღმერთებთან, მყვარებია ქალები და ისეთი სიმღერები შემითხზავს, მენესტრელებსაც უღვრიათ ცრემლი