Russian Federation:ჯანო ანანიძე - Spartak Moskva
საბა კვირკველია - Lokomotiv
თორნიკე ოქრიაშვილი - FK Krasnodar
ჯემალ ტაბიძე - Ufa
გიორგი ჭანტურია - FK Ural
გია გრიგალავა - Arsenal Tula
გიორგი ლორია - Krylya Sovetov
ნიკა ძალამიძე - Baltika Kaliningrad
ირაკლი კვეკვესკირი - SKA-Energia
Poland:ლუკა ზარანდია - Arka Gdynia
გიორგი მერებაშვილი - Wisla Plock
ლაშა დვალი - Pogon Szczecin
ვატო არველაძე - Korona Kielce
გუგა ფალავანდიშვილი - Podbeskidzie
ნიკა კვანტალიანი - Termalica Nieciecza
ირაკლი მესხია - Motor Lublin
Ukraine:დავით ხოჭოლავა - Shakhtar Donetsk
ალექსანდრე კობახიძე - Vorskla
ანდრო გიორგაძე - Vorskla
ზაურ მახარაძე - Zorya
ლევან არველაძე - Zorya
გიორგი წიტაიშვილი - Dynamo Kyiv (?)
Spain:გიორგი აბურჯანია - Lugo
გიორგი პაპუნაშვილი - Zaragoza
ოთარ კაკაბაძე - Nàstic
გიორგი ქოჩორაშვილი - Girona
ლადო მოხევიშვილი - Albacete
Latvia:ირაკლი სიხარულიძე - Rigas FS
ნიკა სანდოხაძე - Rigas FS
ბექა ვაჩიბერიძე - Rigas FS
ლაშა შერგელაშვილი - Rigas FS
გურამ ლუკავა - FK Jelgava
Kazakhstan:ჯაბა კანკავა - Tobol
ნიკა კვეკვესკირი - Tobol
გიორგი ფოფხაძე - FK Kyzylzhar
შოთა გრიგალაშვილი - FK Kyzylzhar
ლაშა კასრაძე - Zhetysu
France:ბაჩანა ცხადაძე - Bastia
ჯაბა ჯიღაური - Grenoble
ამირან სანაია - Rodez
Portugal:გიორგი მაკარიძე - Rio Ave
გიორგი არაბიძე - Nacional
ავთანდილ ებრალიძე - Chaves
Hungary:გიორგი ბერიძე - Újpest FC
ბაჩანა არაბული - Puskás Akadémia FC
თემურ ფარცვანია - Kisvárda
Italy:ლევან მჭედლიძე - Empoli
ირაკლი შეკილაძე - Spezia
დავით ლორთქიფანიძე - Padova
Denmark:დავით სხირტლაძე - Silkeborg
საბა ლობჟანიძე - Randers
ლაშა პარუნაშვილი - Esbjerg fB
Germany:აკაკი გოგია - 1. FC Union Berlin
ლუკას ჰუფნაგელი - SpVgg Unterhaching
Austria:ოთარ კიტეიშვილი - Sturm Graz
ლევან ელოშვილი - Kapfenberger SV
Slovakia:გიორგი თევზაძე - MSK Zilina
ვახტანგ ჭანტურიშვილი - Spartak Trnava
United States of America:გურამ კაშია - SJ Earthquakes
ვაკო ყაზაიშვილი - SJ Earthquakes
Cyprus:ნიკა კაჭარავა - Anorthosis
ბაქა მიქელთაძე - Anorthosis
Belgium:გიორგი ჩაკვეტაძე - Gent
გიორგი ქვილითაია - Gent
Belarus:გიორგი ნავალოვსკი - Dinamo Minsk
გიორგი ქანთარია - Neman
Finland:გიორგი გოროზია - RoPS
Sweden:გიორგი ხარაიშვილი - IFK Goteborg
Switzerland:ვაკო გვილია - Luzern
Albania:ირაკლი ძარია - Përparimi Kukesi
Croatia:გიორგი მჭედლიშვილი - HNK Gorica
Luxembourg:ლევან ყენია - Dudelange
Malta:რომან ჭანტურია - Senglea Athletics
მოკლედ, თითქმის ყველა ძირითად ჩემპიონატში დაიხურა სატრანსფერო ფანჯარა და გავხსენი ახალი თემა
წარმატებები ბიჭებს!
წინა თემა -
ლეგიონერები Vol.48