Russian Federation:ხვიჩა კვარაცხელია - Rubin Kazan
სოლომონ კვირკველია - Rotor Volgograd
გიორგი არაბიძე - Rotor Volgograd
ზურა დავითაშვილი - Rotor Volgograd
ბექა ქავთარაძე - Nizhny Novgorod
ზურა გიგაშვილი - Tambov
ჯემალ ტაბიძე - Ufa
ნიკოლოზ ქუთათელაძე - Spartak Moskva (u19)
ალექსანდრე კახიძე - Veles Moskva
გია გრიგალავა - Arsenal Tula
Hungary:გიორგი ხარაიშვილი - Ferencváros
ლაშა დვალი - Ferencváros
ბუდუ ზივზივაძე - MOL Vidi FC
ლუკა ლაკვეხელიანი - Mezokovesdi SE
ნოდარ ქავთარაძე - Mezokovesdi SE
გიორგი ბერიძე - Újpest FC
გიორგი ომარაშვილი - Diósgyör
ალექსანდრე კალანდაძე - Diósgyör
Cyprus:გიორგი ლორია - Anorthosis
თორნიკე ოქრიაშვილი - Anorthosis
გიორგი ქვილითაია - Anorthosis
მურთაზ დაუშვილი - Anorthosis
გიორგი პაპუნაშვილი - Apollon Limassol
ირაკლი მაისურაძე - ENP
Spain:გიორგი მაკარიძე - Almería
გიორგი აბურჯანია - Cartagena
გიორგი ქოჩორაშვილი - Levante (B)
გიორგი გაგუა - Alavés (B)
ოთარ კაკაბაძე - Tenerife
Ukraine:დავით ხოჭოლავა - Shakhtar Donetsk
გიორგი წიტაიშვილი - Vorskla
თემურ ჩოგაძე - Olimpik Donetsk
ნიკა სიჭინავა - Inhulets Petrove
ზაურ მახარაძე - Dnipro-1
Turkey:ლევან შენგელია - Konyaspor]
საბა ლობჟანიძე - Ankaragücü
ვატო არველაძე - Karagumruk
მიხეილ ერგემლიძე - Adana Demirspor
Austria:ოთარ კიტეიშვილი - Sturm Graz
ლუკა ლოჩოშვილი - Wolfsberger AC
გურამ გიორბელიძე - Wolfsberger AC
ლევან ელოშვილი - Kapfenberger SV
France:ჯაბა კანკავა - Valenciennes
ამირან სანაია - Rodez
გიორგი ჯობავა - CS Sedan
Italy:ლუკა ლობჟანიძე - Casarano
დავით ლორთქიფანიძე - Breno
გიორგი ფომოვი - US Vibonese
Greece:ნიკა ნინუა - PAOK
ბაჩანა არაბული - Lamia
გუგა ფალავანდიშვილი - Lamia
Germany:აკაკი გოგია - 1. FC Union Berlin
ლუკას ჰუფნაგელი - SpVgg Unterhaching
ლუკა შუბითიძე - VfL Halle 1896
Poland:ვაკო გვილია - Legia Warszawa
ნიკა კაჭარავა - Lech Poznan
ნიკა კვეკვესკირი -Lech Poznan
Belarus:გიორგი დიასამიძე - Shakhtyor
ლაშა შინდაგორიძე - Shakhtyor
გიორგი ქანთარია - Neman
Azerbaijan:მერაბ გიგაური - FK Qäbälä
დავით ვოლკოვი - Zira FK
ლუკა იმნაძე - Sebail PFK
Belgium:გიორგი ჩაკვეტაძე - Gent
გიორგი მუქაუტაძე - RFC Sérésien
Denmark:დავით სხირტლაძე - Viborg
ლაშა პარუნაშვილი - Esbjerg fB
Czech Rep.ივა გელაშვილი - Sparta Praha
ვახტანგ ჟანტურიშვილი - Zlín
Portugal:ავთანდილ ებრალიძე - Leixões
Israel:ლევან კუტალია - Hapoel Umm al-Fahm
Albania:მათე ცინცაძე - FK Kukësi
South Korea:ვაკო ყაზაიშვილი - Ulsan Hyundai
პირველი თემა 2021 წელს
წარმატებები ბიჭებს, იმდენი გოლი და ასისტი დადონ რო ყოველ თვე ახლის გახსნა იყოს საჭირო
მამუკა ჯუღელის ინტერვიუ წინა თემიდან -
https://www.facebook.com/1415721812017243/v...880933272153397წინა თემა -
ლეგიონერები Vol.60 This post has been edited by Geoaria on 16 Feb 2021, 17:44