forum.ge
reklama
FORUM.GE წესები  · დახმარება  · ძებნა  · წევრები  · კალენდარი  · ჩატი
Pages: (6) [1] 2 3 ... ბოლო »  ( გადავიდეთ პირველ წაუკითხავ წერილზე ) გამოხმაურება · ახალი თემა · ახალი გამოკითხვა

> ქალური ლოგიკა, და დედუქცია!
Katutu
პერ ასპერა ად ასტრა!

ჯგუფი: Registered
წერილები: 1276
წევრი No.: 224459
რეგისტრ.: 29-September 16

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 21:41  #55445538      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი
ვისაც რუსული გესმით up.gif
ისტორიები რეალურია
აღებულია რუსული რედითის მსგავსი ფაბლიქიდან, სადაც იუზერები საკუთარი ცხოვრებიდან დებენ ისტორიებს up.gif

Пришла сегодня к подруге в гости, а она вещи мужа собирает. Вместе не больше года.
-Свет, что случилось?
-Мы разводимся. Он мне сегодня не то сердечко отправил. Раньше у него в истории смайликов было только красное, сегодня отправил жёлтое. Получается, что кликнул случайно, не стал бы он шерстить смайлики, чтобы разнообразить нашу переписку. Я задумалась, но тревогу бить не стала. Позвонила мужу, сказал, что занят на работе. Окей, поехала на работу, а его там нет. Сказали, что у него выходной, но вечером должен приехать за документами. Волнуюсь, но верю, что у него есть причина мне врать. Приезжаю ближе к вечеру на его долбаную работу и жду у входа. А его подвозит эта *** блондинка. Он с ней чмокается и идёт в мою сторону. Я не стала закатывать скандал. Попросила заехать за вещами завтра.

Следите за своими смайликами....

Отправилась я сегодня за новогодними подарками. Встречаю в магазине знакомую, с которой не виделись пол года. Привет, как дела?

- Да вот, с мужем развелась. Я, -да ладно! Вы же почти 20 лет прожили, вроде хорошо все было. Сели мы с ней кофе попить и она рассказывает. Далее от первого лица.

Где-то с февраля-марта у мужа стало плохо с деньгами. То премию не дали, то зарплату урезали, ну, думаю, у всех бывает. К лету стали жить практически на мою зарплату. Что-то он конечно приносил, но в разы меньше. И постоянно у него какие-то проблемы, Машина сломалась, родителям срочно надо помочь. Я особо не расстраивалась, всякое у нас было, и я без работы сидела, он семью содержал. Тут собирается он на рыбалку на Волгу. А они одной кампанией уже лет 15 каждый год вместе ездят рыбачить. Одними мужиками. Возвращается он с отдыха, разбираю его вещи в стирку и нахожу фирменный пакет из магазина дорогой обуви. Понятно, мужики, какой пакет увидели, в такой вещи и запихнули. Ещё подумала, вот люди жёнам обувь какую покупают. Проходит пару недель, собираюсь в магазин съездить, спускаюсь, а у меня колесо спущено. Звоню мужу, спустись, принеси ключи от своей машины, а мне пока колесо накачаешь. Затарилась, открываю багажник, а там два пакета из этого обувного магазина дорогущего с его вещами спортивными. Тут у меня прям щелкнуло. Что-то тут не чисто. Обзвонила жён тех мужиков, с которыми он ездил. Никто в том магазине обувь не покупал, да и понятно, там от тридцатки ценник начинается. Поехала я на следующий день в этот магазин, перемеряла все туфли моего размера, часа полтора там тусила. Перефоткала всех продавщиц. Тут день рождения у мужа. Приходит с новым телефоном, говорит коллеги подарили. Ага, айфон за полтос. Старый телефон дочке отдал . Я в нем пошарила, все Контакты выписала и начала прозванивать. Контакт «Юра шиномонтаж» два номера, городской и сотовый. По сотовому девушка трубку берет, а по городскому - магазин «супер-пупер дорогой обуви». Бинго! Я в интернет. У магазина аккаунт в инсте. Я просмотрела всех подписчиков. Нашла. Девушка Лена. Начиная с весны фотки с огромными букетами, подпись «любимый подарил», рестораны, и т.д. И как вишенка на торте фото в обнимку с моим мужем и подпись «с любимым в Сочи». Как позже оказалось, он даже больше стал зарабатывать, и на работе его повысили. Просто ту девушку он содержал, квартиру ей снимал, подарки всякие.

Выпили мы по третьей чашке кофе, а у меня в голове не укладывается, ну как так. Я и спрашиваю, ну а что ты бабе этой волосы не повыдергала? С хрена ли ей мужика отдавать! Я ожидала услышать про гордость и «не прощу измену», но нет, ответ был такой:

- честно? Наверное бы простила. Я же не сказала ничего сначала, ходила, молчала в тряпочку. В сентябре, когда дочь в 11 класс перешла встал вопрос о репетиторах. Она же в мед поступать собирается, а там, сама знаешь сколько денег нужно. Так он и говорит, у меня нет денег, может ещё куда попробовать. А у неё мечта с детства врачем быть. Я машину свою продала, оплатила репетиторов, думаю, вдруг денег не хватит, начала по знакомым спрашивать. Позвонила начальнику мужа, мы с ним в хороших отношениях. Он и рассказал, что муж у него 300 тысяч взял месяц назад на репетиторов для дочери. Вот так и вскрылось все. И знаешь, как отрезало, чужой он мне теперь человек. Я сразу пошла на развод подала. Он бегал, умолял не горячиться, клялся, что все кончено. Но фигня это все, ладно меня, он ребёнка своего предал.

Посидели мы, помолчали. Мне прям как-то не по себе стало. Давно эту семью знаю, не ожидала такого. А знакомая моя мне говорит, - ладно, фигня это все. Ты зацени как я его вычеслила! По пакету! А все прикалываются над женской логикой.

ბონუსად :დ

user posted image
user posted image

This post has been edited by Katutu on 4 Nov 2019, 21:43

--------------------
ზოგჯერ მეშინია, ხელს რომ გავიქნევ, რაღაც არ გავხიო ქაღალდივით და სინამდვილე არ დავინახო (ც) ნარმონანა
~Annabelle°Haunting~
Supergirl <3

ჯგუფი: Members
წერილები: 9320
წევრი No.: 238289
რეგისტრ.: 23-November 17

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 21:54  #55445589      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი
Katutu

ნუ, ლოგიკა და დედუქცია ბაზარი არაა, მაგრამ ყველაფრის თავი და თავი არის ინტუიცია და დეტალების მიმართ დაკვირვებულობა, რაც კაცებს ნაკლებად აქვთ.

არ ვტრაბახობ, მაგრამ 99% დარწმუნებული ვარ რომ მაქსიმუმ 1 თვის ვადაში გავფაქტავდი ნებისმიერ კაცს რომ მღალატობდეს და რეგულარულად ხვდებოდეს სხვას, ერთად რომ არ ვცხოვრობდეთ მაინც, პირველ რიგში იმიტომ რომ აუცილებლად ვიგრძნობ ამას და მეორე, დეტალებში გავფაქტავ, იმ დეტალებში რომელსაც კაცი თითქმის არასდროს აქცევს ყურადღებას.

This post has been edited by ~Annabelle°Haunting~ on 4 Nov 2019, 21:55

--------------------
You only die once, but you live everyday.
Sweet but psycho.. <3
უწი-პუწი.. ^•^
Katutu
პერ ასპერა ად ასტრა!

ჯგუფი: Registered
წერილები: 1276
წევრი No.: 224459
რეგისტრ.: 29-September 16

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:01  #55445612      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი
~Annabelle°Haunting~
ყველაფრის თავი და თავი არის ინტუიცია და დეტალების მიმართ დაკვირვებულობა, რაც კაცებს ნაკლებად აქვთ.

ბაზარი არაა
არ ვტრაბახობ, მაგრამ 99% დარწმუნებული ვარ რომ მაქსიმუმ 1 თვის ვადაში გავფაქტავდი ნებისმიერ კაცს რომ მღალატობდეს

მე 1 თვეც არ დამჭირდა biggrin.gif
დაჟე ერთი კვირაც არ დამჭირდა biggrin.gif
თუ სწორად მახსოვს რამდენიმე დღეში გამოვააშკარავე
ისიც იქიდან ბოლო დღეები უბრალოდ დარწმუნებას მოვანდომე, ხომ არ მეჩვენება თქო:დ
ინტუიციაზე რა გითხრა, მაგრამ ადამიანური მომენტია, ორზე როცა იყოფა ადამიანი ორივესთვის 100%-ს ვეღარ გასცემს, გამოუვა ერთს 50 და მეორეს 50. ეს ეხება დროსაც, ემოციურ გაზიარებებსაც, საუბრებსაც, ფიზიკურ სიახლოვეს, ფინანსებს და ა.შ.
ამიტომ არც ისე ძნელია შეამჩნიო თუ ზემოთ მოხსენებულ სიაში ნელ-ნელა რაოდენობები აკლდება.
მათემატიკაა რა
არაფერი იკარგება, და არაფერი არ ხდება 'უბრალოდ' smile.gif

დარწმუნებული ვარ ყველა ქალი გრძნობს თუ მეორე ნახევარი ღალატობს. უმეტესობა უბრალოდ ან თვალს ხუჭავს ან არ უნდა რომ დაიჯერონ.
DORO
ყისმათიანი

წერილები: 13783
წევრი No.: 142670
რეგისტრ.: 5-February 12

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:02  #55445618      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი · ელფოსტა · ვებგვერდი
~Annabelle°Haunting~
თ მაინც, პირველ რიგში იმიტომ რომ აუცილებლად ვიგრძნობ ამას და მეორე, დეტალებში გავფაქტავ, იმ დეტალებში რომელსაც კაცი თითქმის არასდროს აქცევს ყურადღებას.

სხვა სუნამოს სურნელი თუ ასდის ეი ჩანახუტებია biggrin.gif

--------------------
შმუთე
~Annabelle°Haunting~
Supergirl <3

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:09  #55445645      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი
QUOTE (Katutu @ 4 Nov 2019, 22:01 )
~Annabelle°Haunting~
ყველაფრის თავი და თავი არის ინტუიცია და დეტალების მიმართ დაკვირვებულობა, რაც კაცებს ნაკლებად აქვთ.

ბაზარი არაა
არ ვტრაბახობ, მაგრამ 99% დარწმუნებული ვარ რომ მაქსიმუმ 1 თვის ვადაში გავფაქტავდი ნებისმიერ კაცს რომ მღალატობდეს

მე 1 თვეც არ დამჭირდა biggrin.gif
დაჟე ერთი კვირაც არ დამჭირდა biggrin.gif
თუ სწორად მახსოვს რამდენიმე დღეში გამოვააშკარავე
ისიც იქიდან ბოლო დღეები უბრალოდ დარწმუნებას მოვანდომე, ხომ არ მეჩვენება თქო:დ
ინტუიციაზე რა გითხრა, მაგრამ ადამიანური მომენტია, ორზე როცა იყოფა ადამიანი ორივესთვის 100%-ს ვეღარ გასცემს, გამოუვა ერთს 50 და მეორეს 50. ეს ეხება დროსაც, ემოციურ გაზიარებებსაც, საუბრებსაც, ფიზიკურ სიახლოვეს, ფინანსებს და ა.შ.
ამიტომ არც ისე ძნელია შეამჩნიო თუ ზემოთ მოხსენებულ სიაში ნელ-ნელა რაოდენობები აკლდება.
მათემატიკაა რა
არაფერი იკარგება, და არაფერი არ ხდება 'უბრალოდ' smile.gif

დარწმუნებული ვარ ყველა ქალი გრძნობს თუ მეორე ნახევარი ღალატობს. უმეტესობა უბრალოდ ან თვალს ხუჭავს ან არ უნდა რომ დაიჯერონ.

კი, ასეა ნამდვილად. მესამე ვარიანტიც არის როცა ქალს უბრალოდ ჰკიდია კაცი, არ აინტერესებს ფაქტიურად, თუმცა ამ შემთხვევაშიც კი შეამჩნევს უმეტესობა ცვლილებებს, ზოგადად კაცები ძალიან მარტივად იწვებიან ამ ამბავში. biggrin.gif

16 წლის ვიყავი, ჩემმა შეყვარებულმა სხვა გოგოს რომ დაურეკა ჩემი სახლის ტელეფონიდან, ვითომ ძმაკაცს ურეკავდა, ჩვეულებრივად ელაპარაკა, მაგრამ მაინც ვიგრძენი რომ რაღაც ნიტო იყო. რომ წავიდა, redial-ს დავაჭირე და გადავრეკე. იმ გოგოსთან დავმეგობრდი (ორივეს გვატყუებდა), შეყვარებული გავუშვი. იმის მერე 20 წელი გავიდა, ცოტა მეტი ვიცი უკვე. biggrin.gif შანსი არაა ეგ გამომეპაროს კაცზე რომელიც მეყვარება, რამეში მაინც გავფაქტავ სულ რომ ფანტომასი იყოს. givi.gif

This post has been edited by ~Annabelle°Haunting~ on 4 Nov 2019, 22:17
Asklipiodotaa
Crazy DecembeR

წერილები: 4632
წევრი No.: 207971
რეგისტრ.: 22-September 15

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:18  #55445677      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი · ელფოსტა
რუსული რედითის

facepalm.giflol.gif

--------------------
If i had all the money in the world
I'd probably burn it all
If I had all the riches in the world
I'd surely burn it all

If I could rule the world
You know I'd love you all
If a smile could save the world
You know I'd heal you all
© Stick Figure
თორნიკეე
Waste Time = Waste Life

ჯგუფი: Moderators
წერილები: 30272
წევრი No.: 127403
რეგისტრ.: 13-February 11

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:19  #55445683      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი · ელფოსტა · aim
Asklipiodotaa
სხვა არაფერია საფეისპალმო მაინც და მაინც მაგას რომ მიახტი? givi.gif

--------------------
"Poker is simple, as your opponents make mistakes, you profit"
"Man is not what he thinks he is, he is what he hides."
"When you don't give up, YOU CANNOT FAIL!"
"Don’t Wish For It… Work For It!"
~Annabelle°Haunting~
Supergirl <3

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:21  #55445687      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი
QUOTE (DORO @ 4 Nov 2019, 22:02 )
~Annabelle°Haunting~
თ მაინც, პირველ რიგში იმიტომ რომ აუცილებლად ვიგრძნობ ამას და მეორე, დეტალებში გავფაქტავ, იმ დეტალებში რომელსაც კაცი თითქმის არასდროს აქცევს ყურადღებას.

სხვა სუნამოს სურნელი თუ ასდის ეი ჩანახუტებია biggrin.gif

და არამარტო.. biggrin.gif

ნუ, სუნამოზე დაწვა ბასტი-ბუბუს დონეა, კაცი თუ ქალის ყნოსვის ამბავს ვერ აცნობიერებს, სანამ უღალატებს მანამდეც გაფაქტავენ. givi.gif

თორნიკეე

რა ნახე საფეისპალმო, ჩვენც გვითხარი..

რა ნახეი, რა ნახეი.. (ხაშურული აქცენტით)

This post has been edited by ~Annabelle°Haunting~ on 4 Nov 2019, 22:23
Asklipiodotaa
Crazy DecembeR

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:23  #55445697      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი · ელფოსტა
QUOTE (თორნიკეე @ 4 Nov 2019, 22:19 )
Asklipiodotaa
სხვა არაფერია საფეისპალმო მაინც და მაინც მაგას რომ მიახტი? givi.gif

კი ალბათ
უბრალოდ კატუტუს თემაში რაღაც მაინც უნდა დავაფეისპალმო
და დამეზარა
მხოლოდ მესამე ხაზამდე წავიკითხე lol.gif
sაlოmეa

ჯგუფი: co-Moderators
წერილები: 13506
წევრი No.: 234841
რეგისტრ.: 24-August 17

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:36  #55445746      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი · ელფოსტა
აბა მე სუნებს ვერ ვგრძნობ
მარა ისედაც ფეხებზე მკიდია ეგეთი რამეები რავი

--------------------
ი ი ს ფ ე რ ი

I can only say ,when you really love someone you can fly out of out of universe .
~Annabelle°Haunting~
Supergirl <3

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:37  #55445753      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი
sაlოmეa

გუშინ ღამის სამზე ჩემთვის ნათქვამი სიტყვები დაგიციტირო? lol.gif
sაlოmეa

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:39  #55445757      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი · ელფოსტა
~Annabelle°Haunting~
ეგ 15 წლის წინ იყო biggrin.gif
~Annabelle°Haunting~
Supergirl <3

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:45  #55445781      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი
QUOTE (sაlოmეa @ 4 Nov 2019, 22:39 )
~Annabelle°Haunting~

ეს კაი და სუნებს თუ ვერ გრძნობ, სუნამოების კოლექცია რაში გჭირდება? biggrin.gif

და რა სუნებს ვერ გრძნობ, ტაქსის მძღოლი კინაღამ ბარდაჩოკში შეტენე სუნის გამო..
sაlოmეa

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:46  #55445789      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი · ელფოსტა
QUOTE (~Annabelle°Haunting~ @ 4 Nov 2019, 22:45 )
QUOTE (sაlოmეa @ 4 Nov 2019, 22:39 )
~Annabelle°Haunting~

ეს კაი და სუნებს თუ ვერ გრძნობ, სუნამოების კოლექცია რაში გჭირდება? biggrin.gif

და რა სუნებს ვერ გრძნობ, ტაქსის მძღოლი კინაღამ ბარდაჩოკში შეტენე სუნის გამო..

სხვა ქალის სუნებს ვერ ვგრძნობbiggrin.gif
დამანებე ერთი თავი lol.gif
Asklipiodotaa
Crazy DecembeR

გამოგზავნილია: 4 Nov 2019, 22:47  #55445792      · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი · ელფოსტა
ტაქსის მძღოლი კინაღამ ბარდაჩოკში შეტენე სუნის გამო..

lol.gif

იმდღეს გავიარე და კობრა რო იყო დეზადორი ეგეთი ესხა ერთ-ერთ არაბს
სად იშოვა არ ვიცი lol.giffacepalm.gif
0 წევრი ათვალიერებს ამ თემას (0 სტუმარი და 0 უჩინარი წევრი)
0 წევრი:
Topic Options Pages: (6) [1] 2 3 ... ბოლო » გამოხმაურება · ახალი თემა · ახალი გამოკითხვა

ფორუმის სერვერების განთავსებას და ინტერნეტთან კავშირს უზრუნველყოფს: CLOUD9
[ Script Execution time: 0.0286 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Disabled ]