Ukraine:დავით ხოჭოლავა - Shakhtar Donetsk
ზაურ მახარაძე - Zorya
თემურ ჩოგაძე - Olimpik Donetsk
ნიკა სიჭინავა - Inhulets Petrove
რატი არდაზიშვილი - Rukh Vynnyky
ლევან არველაძე - Desna
Hungary:ლაშა დვალი - Ferencváros
ბუდუ ზივზივაძე - MOL Vidi FC
ლუკა ლაკვეხელიანი - Mezokovesdi SE
გიორგი ბერიძე - Újpest FC
ალექსანდრე კალანდაძე - Diósgyör
გიორგი ომარაშვილი - Diósgyör
Russian Federation:ხვიჩა კვარაცხელია - Rubin Kazan
სოლომონ კვირკველია - Rotor Volgograd
ზურა დავითაშვილი - Rotor Volgograd
ბექა მიქელთაძე - Rotor Volgograd
ჯემალ ტაბიძე - Ufa
გია გრიგალავა - Arsenal Tula
Cyprus:გიორგი ლორია - Anorthosis
თორნიკე ოქრიაშვილი - Anorthosis
მურთაზ დაუშვილი - Anorthosis
გიორგი ქვილითაია - Anorthosis
ირაკლი მაისურაძე - ENP
Spain:გიორგი პაპუნაშვილი - Real Zaragoza
გიორგი ქოჩორაშვილი - Levante
გიორგი მაკარიძე - Almería
გიორგი აბურჯანია - Real Oviedo
ოთარ კაკაბაძე - Tenerife
Latvia:გიორგი ერისთავი - Ventspils
გიორგი რეხვიაშვილი - Ventspils
გიორგი მჭედლიშვილი - Ventspils
ლუკა გადრანი - FK Valmiera
ლუკა სილაგაძე - FK Valmiera
Austria:ოთარ კიტეიშვილი - Sturm Graz
ლუკა ლოჩოშვილი - Wolfsberger AC
გურამ გიორბელიძე - Wolfsberger AC
ლევან ელოშვილი - Kapfenberger SV
Kazakhstan:ჯაბა კანკავა - Tobol
ნიკა კვეკვესკირი - Tobol
ელგუჯა ლობჯანიძე - Kaysar
შოთა გირგალაშვილი - FK Kyzylzhar
Belarus:გიორგი დიასამიძე - Shakhtyor
ლაშა შინდაგორიძე - Shakhtyor
გიორგი ქანთარია - Neman
აკაკი ხუბუტია - FC Vitebsk
Uzbekistan:მათე ვაწაძე - Olmaliq FK
ელგუჯა გრიგალაშვილი - Olmaliq FK
ჯაბა ლიპარტია - FK Buxoro
კახი მახარაძე - Lokomotiv Tashkent
Greece:ნიკა ნინუა - PAOK
გუგა ფალავანდიშვილი - Lamia
ბაჩანა არაბული - Lamia
Belgium:გიორგი ჩაკვეტაძე - Gent
გიორგი მიქაუტაძე - RFC Sérésien
ბექა ვაჩიბერიძე - Lommel United
Poland:ვაკო გვილია - Legia Warszawa
ნიკა კაჭარავა - Lech Poznan
გიორგი მერებაშვილი - Wisla Plock
Turkey:ვატო არველაძე - Karagumruk
საბა ლობჟანიძე - Ankaragücü
ლევან შენგელია - Konyaspor
United States of America:გურამ კაშია - SJ Earthquakes
ვაკო ყაზაიშვილი - SJ Earthquakes
France:ამირან სანაია - Rodez
გიორგი ჯობავა - CS Sedan
Czech Rep.:ვახტანგ ჭანტურიშვილი - Zlín
ივა გელაშვილი - Slavia Praha (B)
Azerbaijan:მერაბ გიგაური - FK Qäbälä
დავით ვოლკოვი - Zira FK
Finland:ზურაბ ცისკარიძე - RoPS
ზაქარია ბეგლარიშვილი - KTP
Sweden:გიორგი ხარაიშვილი - IFK Goteborg
Denmark:ლაშა პარუნაშვილი - Esbjerg fB
Estonia:გიორგი ღვინიაშვილი - TJK Legion
Israel:ლევან კუტალია - Hapoel Tel Aviv
Iran:გიორგი გველესიანი - Sepahan
Portugal:ავთანდილ ებრალიძე - Leixões
ერთი თვე დარჩა ფინალამდე და იმედია ბიჭები ისევე მოინდომებენ და ისეთივე თვე გამოვა როგორიც ბოლო თამაშები იყო ბელარუსამდე
წარმატებები!
წინა თემა -
ლეგიონერები Vol.57 This post has been edited by Geoaria on 14 Oct 2020, 19:41