Italy:Serie Aხვიჩა კვარაცხელია - Napoli
საბა საზონოვი - Torino
საბა გოგლიჩიძე - Empoli
გიორგი კვერნაძე - Frosinone
Serie Bივა გელაშვილი - Spezia
ლუკა ლოჩოშვილი - Cremonese
Spain:La Ligaგიორგი მამარდაშვილი - Valencia
La Liga 2გიორგი ქოჩორაშვილი - Levante
France:Ligue 1 გიორგი მიქაუტაძე - Metz
Ligue 2ზურიკო დავითაშვილი - Bordeaux
England:Championshipგიორგი ჩაკვეტაძე - Watford
Germany:2. Bundesligaბუდუ ზივზივაძე - Karlsruher SC
------------------------------------------------------------------------
Kazakhstan:გიორგი ზარია - Kairat
ლუკა გადრანი - Kairat
ირაკლი ბუღრიძე - FK Kyzylzhar
ლუკა იმნაძე - FK Kyzylzhar
ირაკლი ბიძინაშვილი - FK Zhenys
ზურაბ თევზაძე - FK Zhenys
ანტონ თოლორდავა - Shakhter
იმედა აშორტია - Shakhter
ცოტნე მოსიაშვილი - Zhetysu
გია ჩადუნელი - Zhetysu
გიორგი ქობულაძე - Kaysar
Slovakia:გურამ კაშია - Slovan Bratislava
ჯაბა კანკავა - Slovan Bratislava
იური ტაბატაძე - Zlaté Moravce
გიორგი ჯინჯოლავა - Zlaté Moravce
ლევან ნონიკაშვილი - Zlaté Moravce
თორნიკე ძოწენიძე - Zemplín Michalovce
ბაკურ ჯინჯოლავა - Slavoj Trebisov
ირაკლი კამლაძე - MFK Dolny Kubín
გურამ გოშთელიანი - MFK Dolny Kubín
ბექა გვარაძე - MFK Dolny Kubín
Uzbekistan:გიორგი პაპავა - Olmaliq FK
თომა ტაბატაძე - Navbahor Namangan
გიორგი ნიქაბაძე - Navbahor Namangan
ჯაბა ჯიღაური - Nasaf Qarshi
თემურ ჩოგაძე - Nasaf Qarshi
ელგუჯა ლობჯანიძე - Qizilqum PFK
გიორგი კუხიანიძე - Qizilqum PFK
აკაკი შულაია - Qizilqum PFK
Greece:ლევან შენგელია - Panetolikos
ჯემალ ტაბიძე - Panetolikos
ზურაბ ბედოშვილი - Panachaiki
ნიკა ნინუა - PAOK B
ვასილ გორდეზიანი - PAOK B
თამაზ მაქაცარია - Niki Volos
Spain:გიორგი გაგუა - Alavés B
თორნიკე მინდიაშვილი - Ranero CF U19
ლადო მოხევიშვილი - UD Alzira
ბექა ქავთარაძე - UD Melilla
ნიკა შარიქაძე - Náxara CD
Azerbaijan:ლუკა გუგეშაშვილი - Qarabag
გიორგი პაპუნაშვილი - FK Kapaz
მათე კვირკვია - FK Kapaz
დავით ვოლკოვი - Sabah
ფირუზ მარაქველიძე - Turan
Estonia:სერგო კუხიანიძე - Narva Trans
შალვა ბურჯანაძე - Narva Trans
ვაჟა ნემსაძე - Narva Trans
ზაქარია ბეგლარიშვილი - Narva Trans
აკაკი გვინერია - JK Tammeka
Austria:ოთარ კიტეიშვილი - Sturm Graz
სანდრო ალთუნაშვილი - Wolfsberger AC
ლუკა პარკაძე - Admira Wacker
ლევან ელოშვილი - Grazer AK
Turkey:გიორგი აბურჯანია - Hatayspor
გიორგი ბერიძე - Kocaelispor
გიორგი ხარაიშვილი - Kocaelispor
დავით სხირტლაძე - Kocaelispor
Poland:ნიკა კვეკვესკირი - Lech Poznan
ოთარ კაკაბაძე - Cracovia Kraków
ვაკო გვილია - Piast Gliwice
თორნიკე გაფრინდაშვილი - Arka Gdynia
Latvia:ლუკა სილაგაძე - FK Liepaja
ვაჟა ფაცაცია - FK Liepaja
რატი არდაზიშვილი - FK Liepaja
ლაშა ოდიშარია - Rigas FS
England:თემურ ვაზაგაშვილი - Hampton & Richmond
გიგი გოგია - Fleetwood Town U18
გიორგი გონსალვეშ ჩუბინიძე - Bournemouth U18
Ukraine:ირაკლი აზაროვი - Shakhtar Donetsk
გიორგი გოჩოლეიშვილი - Shakhtar Donetsk
ლუკა ლაცაბიძე - Shakhtar Donetsk
Portugal:გიორგი ქარსელაძე - Rio Ave U23
გიორგი მაკარიძე - SC Covilhã
ავთანდილ ებრალიძე - Leixões
Italy:დაჩი ლორდქიფანიძე - Cremonese U19
დავით ლორდქიფანიძე - Sanremese
ლუკა ლობჟანიძე - Bitonto
Belgium:გიორგი მოისწრაფიშვილი - Sportkring Beveren
ცოტნე ბენდიანიშვილი - Sint-Eloois-Winkel
ჰალიდ დოლტმურზიევი - Club Brugge U17
Czech Rep.:ვახტანგ ჭანტურიშვილი - FK Jablonec
ზვიად ნაჭყებია - Zlín
გიორგი მესხი - Slovan Liberec B
Cyprus:გიორგი ქვილითაია - APOEL
ლაშა დვალი - APOEL
საბა სამუშია - Anorthosis U21
Israel:საბა ხვადაგიანი - Maccabi Netanya
ნიკა ხორხელი - Beitar Jerusalem
გიორგი გაბედავა - Hapoel Acre
South Korea:ბაჩანა არაბული - Gyeongnam
ზურაბ მუსელიანი - Gyeongnam
ბექა მიქელთაძე - Gwangju
Netherlands:შალვა ოგბაიძე - Den Bosch
ირაკლი ეგოიანი - FC Twente U21
Hungary:დავით კობოური - Újpest FC
ილია ბერიაშვილი - Mezokovesdi SE
United States of America:საბა ლობჟანიძე - Atlanta United
გაგი მარგველაშვილი - Oakland Roots SC
Iran:გიორგი გველესიანი - Persepolis FC
გრიგოლ ჩაბრაძე - Zob Ahan
Lithuania:ნიკა კაჭარავა - FK Panevezys
ოთარ კობახიძე - TransINVEST Vilnius
Denmark:დავით ხოჭოლავა - FC Kobenhavn
Switzerland:გაბრიელ სიგუა - FC Basel
Serbia:გურამ გიორბელიძე - FK Vojvodina
France:ალექსანდრე ქუთათელაძე - Monaco U17
Armenia:რევაზ ჩიტეიშვილი - Alashkert FC
Romania:ანზორ მექვაბიშვილი - CS Universitatea Craiova
Russian Federation:ლუკა გაგნიძე - Dynamo Moskva
Bosnia and Herzegovina:გიორგი გულიაშვილი - Velez Mostar
China:ვაკო ყაზაიშვილი - Shandong Taishan
Croatia:რევაზ კობიძე - Croatia Zmijavci
Macedonia:ლუკა რობაქიძე - FK Bregalnica
Saudi-Arabia:სოლომონ კვირკველია - Al-Akhdoud
------------------------------------------------------
ქართული ფეხბურთისთვის ამ მნიშვნელოვან თვეს, მოახლოვებულ თამაშებს ახალი თემით შევხვდეთ!
წარმატებები, ბევრი გოლები და ჯანმრთელობა ყველა ფეხბურთელს.
კარგ ხასიათზე უნდა შევხვდეთ მარტის სანაკრებო თამაშებს.
წინა თემა -
ლეგიონერები Vol.80 This post has been edited by Geoaria on 11 Mar 2024, 00:07