სალამი ყველას!
გილოცაააააააააააააააააააააააააავთ ყველას ძმებო!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
მე , FRE,DAVID S, და ჩემი 11 წლის შვილი,მომავალი ყოჩი,გეგი გვაზავა ერთად ვუყურებდით თამაშს მაგ ბოზების არხზე.
კიდევ ერთხელ ვიტყვი მაგარი ჯიგრები გვყავს ძმებო,უნდა ვიამაყოთ ამ ბიჭებით,სწორედ ამ ბიჭეებმა დაუბრუნა ქართველ ერს ღირსების გრძნობა.
დიდება! დიდება! დიდება! ქართულ რაგბის სამყაროს.
ვეთანხმები ამ საიტზე პატივცემული ხალხის მიერ გამოთქმულ აზრს ყველანი ხვალ აეროპორტში და 26 აპრილს სტადიონზე!!!!!!!!!!!!!!!!
ეხლა კი თამაშს დავუბრუნდეთ:
დადებითი მხარეები
1.კლასი ჩვენი ბევრათ მაღალია-ამას ეხლა პატრიოტული გრძნობით არ ვამბობ უბრალოთ ცივი გონებით ვსაზღვრავ;
2. ვერაფრით ვერ დავეთანხმები იმ აზრს,რომ ჩვენები არეულად და უსისტემოდ თამაშობდენ,პირიქით ნამდვილად იგრძნობოდა თითეული რგოლის შეხმატკბილებული მოქმედება;
3.შერკინება,როგორც ყოველთვის მობილური და მძლავრი:
4.უკანა ხაძი აქ კი ვიტყვი შემდეგს,ბრმა უნდა იყოს ის ვინც ვერ დაინახავს ლეინის ხელს ამ საქმეში,კოორდინაცია,ხაზის ხისტი ამოწევა,აბრაგანების აწევა დააღება,და რაც მთავარია მუდმივი მცდელობა მოწინააღმდეგის რაც შეიძლება ოპერატიულად ჩახურვისა;
5. ჯიგარი და თავდადება,როგორც ყოველთვის.
უარყოყითი
1. დერაფანი??????!!!!!
მინდა აგრეთვე განსაკუთრებით ავღნიშნო რატის,მამუკას,მალაგურას,რეზოს ,კაჭის და თოდუას თამაში.
ტოდუამ პროსტო გამაოცო,ბროვკაზე ესეთი თამაში მე ჩვენი რაგბისტებისგან არ მინახავს.
giorgi77ჩამო რა,იცი როგორ გაგვისწორდება.....
Servie და ძმანნო ფორუმისა აუცილებლად გამოვეხმიანოდ ერთმანეთს და ხვალ თუ არა ესპანეთთან ერთად წავიდეთ თამაშსზე!!!!ჩვენ კი ამის შემდეგ დარწმუნებული ვარ შევქმნით ძლიერ რაგბის გულშემატკივართა თემს!!!!!!!!!
ჩვენ ღირსი ვართ ამისი თქვე მანიაკებო თქვენა!
წინ საქართველო!!!!!!!!!!!!!!