არეკნი რო არ გაეტანათ, ჯარიმას დაარტამდნენ ხელსაყრელი პოზიციიდან და მაინც მოიგებდნენ. ხეირს ათამაშებდა მსაჯი ბოლო წამებზე.
P.შ.
ხაზით 2-ჯერ თუ 3-ჯერ შევუტიეთ და კარგადაც შევუტიეთ.
ბოლო-ბოლო ლელო გაშლილი, ხაზის ტამაშით არ დავუდეთ?
ალბათ ჯობდა უფრო მეტჯერ შეგვეტია ხაზით.
დაცვაში კარგად ვიტამაშეთ. ძალიან სწრაფი და მობილური გუნდია იაპონია და კარგად დავუდექით მაინც.
შარიქაძემ კარგად ითამაშა დღეს საკმაოდ, მარა არც თედოა სკამზე დასასმელი.
ისე კი, 15-მა ჩააგდო ტამაში.
9-მ რიგ ეპიზოდებში კარგად ითამაშა, რიგ ეპიზოდებში არასწორი გადაწყვეტილებები მიიღო, თუმცა ეს ფეხით გადაკიდებები მარტო მაგის ბრალი და ახირებაც არაა. ხშირად სიტუაციაა ისეთი შექმნილი, რომ უწევს მაგის გაკეთება.
დანარცენმა ხაზის მოთამაშეებმა კარგად ითამაშეს. ნუ ზამენებიდან ერთი ზიბზიბაძე მომეწონა, თუმცა დანარცენებს დიდი დრო არც ჰქონიათ.
I ხაზმა ვერ ითამაშა სათანადოდ. სამწუხაროდ ზირაქიშვილი არაა ფორმაში. 2 ნომერმაც ვერ ითამნაშა კარგად, ნატროიაშვილი ჯობია მგონი სასტავში. 1-ზე ხინჩაგიშვილმა პრინციპში ნორმალურად ითამაშა, მარა კაკოვინი ჯობია დღეს-დღეობით.
ზამენა ბურჯებმა ჩააგდეს თამაში.
II ხაზმა ნორმალურად, როგორც მაგათგან იყო მოსალოდნელი.
III ხაზში - მამუკამ იმაზე სუსტად ითამაშა, ვიდრე მოსალოდნელი იყო, მგონია ჯობია 7-ზე დააყენონ ხოლმე, თავისი საუკეთესო შეხვედრები 7-ზე აქვს მაგას ნათამაშები. ბასილაია დიდი დანაკლისია, მითუმეტეს ახლა კოლელიშვილიც თუ გამოგვაკლდა ფიჯისთან, ცუდადაა ჩვენი საქმე.
ისევ ჯობია აბათ ზვიად მაისურაძე გამოიძახონ, თუ ნორმალურ ფორმაშია და დააყენონ 8-ზე.
„მე ვარ გზაჲ და მე ვარ ჭეშმარიტებაჲ და ცხორებაჲ; არავინ მოვიდეს მამისა, გარნა ჩემ მიერ“ (იოანე 14,6)