ფუფ მაგათი დედა, ჩემთან მაგ კანალს სკიპი უნდა გავუკეთო, მეზიზრებიან უკვე, ტეატრალური რიტორიკით რომ ყვებნა ინფორმაციებს.
ჯერ ერთი თუ 6-ში უკვე ჩანაწერები იყო რომ რუსული არმია ცხინვალში შევიდა რატომ არ ატეხეს განგაში ბლიად, მტერია ქვეყანაშიო, ხალხი რატომ არ გამოხიზნეს და რატომ არ გამოაქვეყნეს, აქამდე რას უცდიდენ.საერთოდ ხმა უნდა გაიგოს ყველამ და სუბტიტრები უნდა მისდევდეს, სხვათაშორის საქართველოს მოსახლეობის 6 % ესმის მაგი ენა და წესიერად გაიგებდენ.უპატივცემულობაა.
ისე სანამ ნაბოზვარმა რუსებმა არ გადაგვიარეს და არ გვიხმარეს მანამდე ინფორმაციებს აკონსერვებდენ ეტყობა შსს-ში. რათ უნდა მაგას ფაქტები, ვიცით რომ რუსებმა დაიწყეს ომი, გვჯერა, მერე???????? აქ თავის მართლების მექანიზმი მუშაობს თუ თემის სხვა მხარეს გადატანის, ვისაც არ უნდა დაეწყო ომი პასუხისმგებლობა მაინც მოუწევს ჩვენს ხელისუფლებას. რუსთავი ორის სირიკოებს ურჩევნიათ ობიექტურად გააშუქონ ინფორმაცია თორემ მოუწევთ კარების აჭედვა.
შარშან ორჯერ ვიყავი ახალგორში, ჩვენი ქალაქი ბლიად, რუსების ხელშია , ქალაქი დამიბრუნონ თორემ მაგათ ............... ,სულ მკიდია რუსები, ხელისუფლებას ვავალდებულებ ქალაქი დამიბრუნონ!!!!!!!!!!!!!!!!!!