basa-tttiverskiგაანებეთ მაგათთან პოლემიკას თავი , შენი ისტორიული წარსულით გულს ვერ აუჩუყებ ,შანსი არ არის,
უბრალოდ დაუდეთ რას შეიძლება ხარისხიანი ფოტოები სადაც ხაზგასმულია სრული ევროპიზაცია ,
გვაქ ამ ფორუმზე უამრავი ეგეთი სურათი , აგრეთვე მაღალი ხარისხით გადაღებული საქართველოს ბუნება თითქმის უკომენტაროდ , თითქოს გკიდიათ მაგათი ყველა ნათქვამი ,აი ეს კი რუსს ყველაზე მაგრა შლის ნერვებზე, თან მათ ცნობიერებაში იბეჭდება როგორც სხვა საქართველო რომელიც მაგათ ვერც წარმოუდგენიათ,
თან დადეთ რაც შეიძლება ნაკლები სურათები რომლებშიც ხალხურ ფესტივალები და მწვადით ხელში ჩოხიანი ყარაჩოღლები იქნებიან ,
მაგათ ტვინი ძალიან გამოურეცხეს ,შეგნებულად ხდება რუსულ ენოვანი ვიკიპედიიდან ყოველგვარი ქართულის ნიველირება, თანდათან ქრებიან ქართველი ცნობილი მოღვაწეები ან მხოლოდ ორიოდე სიტყვით შემოიფარგლება მათი მოღვაწეობა, აბსოლიტურად ყველა რუსი დარწმუნებულია რომ მათ საქართველო თურქული როგორ ეგენი უწოდებენ რიზნია -საგან იხსნეს , რომ ჩვენ ვართ ფაშისტები და ეროვნული უმცირესობების მჩაგვრელები, თან ველური ხალხი,
ხოლო ყველაფერს რასაც დადებთ რომელშიც არც შეინიშნება კომუნისტური ანუ რუსული კვალი და ხაზი აქვს გასმული ევროპელობას მათში ერთგვარ შოკს იწვევს და გადადიან ლანძღვაზე და რუსი თუ ილანძღება ჩათვალეთ რომ საქმე კარგადაა)))
აი როცა ირონიულად ქირქილებს აი ესაა სამწუხარო , ის კმაყოფილია და ღრუტუნებს ნებიერად კომპიუტერთან მჯდარი
P.S. ეს კი ფაქტი იმისა რომ 20 საუკუნის საქართველოს ალბათ საუკეთესო პოეტი გალაქტიონ ტაბიძე რუსულ ენოვან ვიკიპედიაში არც მოიძებნება