სამწუხაროდ უბედურება ის არის რო 1 პოლიტიკოსი არ გამოვა აი ამ მოვლენის მერე და რეალირ სიტუაციას არ იტყვის ხმამაღლა რომ ხალხმა ისწავლოს.
უბრალოდ ისწავლოს პოლიტიკური სიტუაციების ამოცნობა.
არ ჯობია ეხლა ბურჯანაძის პოლიტიკური მომავალი შეეწიროს იმას რომ ხალხმა მომავალში ასეთი ან თუნდაც უფრო რთული სიტუაციები ამოიცნოს.
პროსტა ეგეთი რამე რო მოხდეს კარგი იმ მხრივ იქენბა რომ ერთი პარაგრაფი დაიხურება და მერე მეორე დაიწყება. ანუ ათვლის წერტილი იქნებოდა საზოგადოებრიბვი განვითარების.
ხო ხვდებით რა. აი გოგოებს რო უნდათ შეყვარებული ნახონ ბოლოჯერ და თუ
მართლა ესეა მაშინ ვსიო იასნა და გავაგრძელოთ გზა.
ეხლა, ჩვენი პოლის მიხედვით ყველა კი ხვდება, რაც მშვენიერია, მაგრამ ვინმე პოლიტიკოსი ამას რომ "გააიასნებს" და "გააბაზრებს" ელემენტარული
სტანდარტი აიწებს ხალხლი. ასერომ, ლოგიკურად, ეს არც არც ერთ პოლიტიკოსს არ აწყობს, არცერთ მხარეს.
ანუ იადვილებენ საქმეს რა..
ამიტომ უნდა იყოს საზოგადოება ძლიერი რომ ესეთი ხალხი მოინახოს არა პოლიტიკური წრეებიდან.
სამწუხაროდ არ გვყავს ესეთი ხალხი. საერთოდ!
ხელისიფლება კიდე კიდევ პლუსებს დაიწერს, კიდევ თავში აუვარდება, ხალხი ისევ არ განვითარდება ამ კუთხით და ვიღაცა მაგარ მაზიანს მოიგებს
კაი გასამაზი სიტუაცია იყო ოქრუაშვილის გამოსვლის მერე.
აი კუში რო დაბლა იწევს ხოლმე ისეთი პონტი იყო
მორალი: ეს ოპოზიციური ლიდერები ხელს უწყობენ საკუთარი უნიათო მეთოდებით მთავრობისთვის ხელისუფლების თავში ავარდნას.
შეიძლება დაჟე იმიტომ რომ გარე დამფინანსებლები წველონ. და რადგან გარე დამფინანსებლებს სხვა არჩევანი არ აქვთ ისენიც დაბალ წარმატებიან %-შიაც იხდიან მილიონებს
თუმცა მულიონები ამ მიტინგს არაფერი ეტყობოდა.
ეგ დრინები, საგზაო ნიშანივით "მიშა წავა" და დეესპე ფარები უფრო იაფი დაჯდა 100იანი ვიდრე ის საკნები 1 წლის წინ.
ამაშიც დარწმუნებული ვარ
Witch And Bitchshiraziკაია კაი.. თქვენი აქ ყოფნით დემოკრატია ჩითავს ონლაინ.
ყველანაირი აზრი და რამე..