ყველაფერი ძაან მარტივადაა
ქვეყნის მთავარმა პინგვინმა იცის რომ ოცნების რეიტინგი ვარდება და ხლხი ითხოვს ფაქტებს რომლის გამო ყოფილმა ოპოზიციამ ძველ მთავრობას ეძახდა მკვლელებს
კბილაშვილი და წულუკიანი ასეთ ფაქტებს ვერ დებენ და ცდილობენ პინგვინას გულის საამებლად საზოგადოებაში უფრო მეტი ინტრიგის შეტანას და ამით უნდათ რაც შეიძლება მეტი დრო გაწელონ იქამდის სადამდის სააკაშვილი ბოლომდე არ იქნება ძალა გამოცლილი რომ მერე რაც უნდათ ის აკეთონ ქვეყანაში და რა მიუმართულებითაც უნდათ ისე წაიყვანონ ქვეყანა
დღეს ძაან უშლით სააკაშვილი მათი დაგეგმილი ზრახვების განსახორციელებლად ამიტომაც ცდილობენ ზალხის დაზაფვრას ასეთი დემაგოგოური და არაფრის მთქმელი განცხადებებით - ხალხი რომელსაც ძულდა ნაციონალები დღესაც ითხოვენ მათი მკვლელობის მუხლით გასამართლებას მარა რას ხედავენ ხულიგნობის მუხლამდისაც ვერ ქაჩავენ - კაციჭამიები
არადა ტ/კ კავკასიის ეთერში დამრეკავი ქალი თუ კაცი ყველა დარწმუნებული იყო რომ წინა მთავრობა იყოს მკვლელების მთავრობა - აბიდნა სლუში, აბიდნა ვაააა