US Contractors Cited for Syrian Chem Attacks (video)
US Chem Weapons Disposal Program Supplies WMD’s for Syrian Rebels
By Gordon Duff, Senior Editor
Investigative journalists inside Georgia and the region have traced shipments of chemical weapons to American controlled sources in the region.
Here, the weapons from Georgia are being deployed by US backed Al Qaeda terrorists.
Journalists, Jeffrey Silverman and Lika Moshiashvili have discovered clandestine WMD operations at the US controlled Central Reference Laboratory.
Additionally, at the same facility, now controlled by the US government under cover of a “disarmament aid” program, new strains of deadly viruses are now also being reported as being weaponized and distributed to terrorist organizations.
http://www.veteranstoday.com/2013/08/27/us...-attacks-video/რაც შეეხება ლიკა მოშიაშვილს:
http://gipamedia.net/_san/_www.mtc.org.ge/...vili&Itemid=583ლიკა მოშიაშვილი 5 წელია ჟურნალისტიკაში მოღვაწეობს. 2012 წლიდან ის არის მედია ჰოლდინგ ’’Palitra”-ს სპეც-ჟურნალისტი. პარალელურად ლიკა მოშიაშვილი მუშაობს ორ ადგილობრივ ინგლისურენოვან ინტერნეტ და ბეჭდურ გამოცემებში The Georgian Times და Georgia Today. მას ასევე აქვს რედაქტორის პოზიციაზე მუშაობის გამოცდილებაც.
2012 წელს ლიკა მოშიაშვილს ეკავა სოციალური მედიის ტრენერის პოზიცია PH International-ში. იგი, სხვადასხვა პროექტებში მონაწილეობს, როგორც სოციალური მედიის დამოუკიდებელი ტრენერი.
ლიკა მოშიაშვილი ევროკავშირის საერთაშორისო პროექტის ,,აღმოსავლეთ პარტნიორობის კულტურული პროგრამა” ფარგლებში მუშაობს, როგორც საზოგადოებასთან და მედიასთან ურთიერთობის მრჩეველი.
ლიკა მოშიაშვილმა წარჩინებით დაამთავრა საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის (GIPA) სამაგისტრო პროგრამა. მან გაიარა კოლუმბიის უნივერსიტეტის ტრენინგ კურსი New World of Journalism in the Digital Age.
2013 წლიდან არის მულტიმედია ტრენინგცენტრის ერთ-ერთი დამფუძნებელი და თავმჯდომარე.
მოვითხოვოთ დაიკითხოს ლიკა მოშიაშვილი!!!!!!!
და კომენტარები ნახეთ მაგ ლინკზე..