gio-giorgiახლა შევედი მათ საიტზე. საინტერესო ლოგო აქვთ : ))))))) არწივი, უბრალო, სადა, ამავე დროს აზრიანი და შინაარსიანი. ცოტა რბილად შეიძლებოდა დახატვა, თუმცა ეს რაც არის 10 თავით სჯობია აირზენას.
წარმატებები ვუსურვოთ ამ ახალი კომპანიას, ახალი სისხლი გვესაჭიროება, ახალი მომსახურება
იმედია, დაბალბიუჯეტიანი ავიაკომპანია არ იქნება, წყალს რომ არ დაგალევინებენ თვითმფრინავში გადახდის გარეშე და ტუალეტში შესვლაზე რომ თანხას გადაგახდევინებენ.
საიტიც ამუშავდება მალე, იმედი მაქვს. ახლა რომ შევედი, სტატიკურია, ანუ ერთI გვერდია და მეტი არაფერი.
http://fly-georgia.com/Welcome to the future virtual home of FlyGeorgia.
As you read this, a team of professionals is working tirelessly to deliver a brand new, world-class airline for Georgia; an airline that will set new standards in quality and service and offer convenient connections between Tbilisi and Europe, the CIS, Middle East and Asia. We accepted the challenge and plan to bring the world to Georgia, but also to take Georgians into the world - in comfort and style, wherever they may decide to go.
We are currently developing our multilingual web portal that will soon provide a wealth of information about our future plans, our fleet, the destinations and standard-setting onboard service. You will be able to book your flights instantly and plan your future holidays and business trips - all at the click of a button. Please visit us again soon; we thank you for your patience.
როგორც ამ წერილიდან ჩანს, "პრემიუმ" ანუ, პირველი კლასის მომსახურება ექნებათ. (World-class airline)
ჩვენ რომ ტვინი გვქონდეს, მშვენიერი ადგილმდებარეობა გვაქვს საერთაშორიო ტრანზიტული მგზავრები რომ მოვიზიდოთ. ფაქტურად შუაში ვართ. სტამბულისა არ იყოს. ანუ, აქეთ აზიაა, იქით ევროპა. კარგი ავიაკომპანია გვინდა რომელიც გულით შეუდგება მუშაობას და კარგი მიზნები და სტრატეგია ექნება.