არ ექნება იმდენი სხვა ტრანსპორტია ვაზისუბნიდან ქალაქის ცენტრის და ვარკეთილის მერტოს მიმართულებით, რომ საბაგიროს მგზავრი ნაკლებად ეყოლება
გასათვალისწინებელია აგრეტვე საბაგიროს ზედა სადგურის მდებარეობა (მდებარეობს ვაზისუბნის დასახლების განაპირას)
აგრთვე ქვედა სადგურის მდებარეობა
ვასისუბნის 1.2.3.4 კვარტლები და ვარკეთილის 1 მიკრორაიონი, რომელიც ვაზისუბანშია, მაგრამ მისამართი ვარკეთილი აქვს საკმაოდ მოშორებულია ზედა სადგურიდან და მგზავრი მარშუტკით ან ავტობუსით უნდა მივიდეს საბაგირომდე.
შემდეგ იმგზავროს საბაგიროთი და აღმოჩნდეს სამგორის მეტროს ზედა ამოსასვლელთან საიდანაც მეტროში მოსახვედრად 500 მეტრზე მეტი უნდა გაიაროს ფეხით რომ მეტროში მოხვდეს
ან კვლავ მიკროავთობუსით ან ავტობუსით განაგრძოს გზა ქალაქის მიმართულებით.
მოკლედ წვალების მეტი არაფერია, როდესად 3 სხვადასხა ნომერი ავტობუსი, რამოდენიმე მიკროავტობუსი მიდის ქალაქის ცენტრის მიმართულებით და რამოდენიმე მიკროავტობუსი მეტრო ვარკეთილამდე 1 მიკროავტობუსი მეტრო ისნამდე და ქვედა სამგორამდე
ისე კვლევა ჩაატარეს ეყოლება თუ არა მაგ საბაგიროს მგზავრი? თუ რა ლოგიკით აკეთებენ?
კუს ტბა კი ქალაქის რეკრეაციული ზონის ნაწილია სადაც ხალხი სეზონის მიუხედავად დადის, ყველას ხომ არა ყავს მანქანა და რამდენი ისარგებლებს საბაგიროთი? საკმაოდ ბევრი