ჩინელები კი არა და ქართველები ჩავიხევთ მაგ დარგში ყველას. საქმე საქმეზე რო მიდგება.
რატო:
იმიტო რო ხალხი მარსზე და მთვარეზე რო გადასახლდება საჭირო იქნება რესურსების შემოცვლა (თუ მიმოცვლა თუ გამოცვლა) ხოდა ვიღაცამ ხო უნდა ატაროს ეს რესურსები.
ქართველები კი სპეკულიანტობის და ყიდვა გაყიდვის ამბავში ყველაზე მაგრები ვართ (სხვას ვის თუ არა ქართველს შეუძლია ივაჭროს პურპროდუქტებით, ალკოჰოლური სასმელებით, ნარკოტიკით, სამშობლოთი, ქურდობით...)და პლანეტებს შორის ვაჭრობაში ყველას ჩავძირავთ. შედეგად ჩინელები შიმშილით დაიხოცებიან.
nasa და esa პლანეტების კოლონიზაციით და გლობალური სანავიგაციო სისტემის გაყოფით იქნებიან დაკავებულები. ვაჭრობისთვის არ ეცლებათ.
შედეგად კი მივიღებთ რო ქართველი სპეკულიანტები მაგრა გაიქაჩებიან კოსმოსის ათვისების დარგში. ანუ ევროაზიური დერეფნის ვარიანტში ვიქნებით.
მერე გზაზე ხო არის საჭირო საწვავი და საჭმელი. ოდა ბენზო(თუ რაჯანდაბაა) კალონკებს და ზაბეგალოვკა კაფეებსაც ქართველები ააშენებენ. ანუ გზები ჩვენი იქნება.
მერე ჩვენ ისეთი ხალხი ვართ რო ცოტა კონტრაბანდის გარეშე არ შეგვიძლია. შედეგად ამ ზაბეგალოვკებს ბენზოკალონკებს და კოსმოდალნაბოიშიკსპეკულიანტებს იარაღიც ექნებათ ცოტა. შედეგად საქართველოს შეიარაღებული ძალები მსოფლიოში ყველაზე ძლიერი კოსმოსური არმიის მფლობელი იქნება.
ამ არმიის გამოყენებით ახლომახლო ასტეროიდებზე და მერკურიზე ოქროსი იქნება თუ ნიკელის.... ყველა საბადოებს და რესურსებს ქართველები დაეპატრონებიან.
შეეგად საქართველო მსოფლიოს უძლიერესი სახელმწიფო გახდება.
მერე კი დაიწყება ე.წ გეორგიანიზაციის პროცესი. სხვა ყველა ქვეყნებს ქართულ მენტალიტეტს მოვახვევთ(ანუ ყველგან ისეთივე ნიჭიერები მაგრამ ზარმაცები იქნებიან როგორც ჩვენთან და ყველგან ისეთივე შეუდარებელი ბუნება იქნება როგორც აქ). გვეყოლება ბობოლა თეთრწვერიანი ბიძიების ( მენავთობე ბიძების ვარიანტში) კლანი, რომელიც პრეზიდენტოობის კანდიდატურის წამოყენებისას გადამწყვეტ როლს ითამაშებენ (ნუ მერე ხალხი აირჩევს იმ კანდიდატებს შორის რომელიმეს. დემოკრატიის ვარიანტში
მერე კი როცა რელიგია გადაგვარდება საბოლოოდ და საქართველო ათასი რჯულის,მრწამსის და კულტურის გამაერთიანებელი ხალხისგან იქნება შემდგარი დღევანდელი ჩვენი ეკლესია მასონების ვარიანტში განიხილებასმაგვარი.
ტერორისტები ჩვენს გარეუბნებში საკუთარ თავს და ზოგჯერ მანქანებს ააფეთქებენ, სატურნის მთვარეებზე კი ჩვენი პრეზიდენტის საწინააღმდეგო აქციებზე საქართველოს დროშებს და პრეზიდენტის ფიტულებს დაწვავენ.
მიშა კი ვაშინგტონის ვარიანტში წავა
ხოდა. ხალხნოოო გვინდა ჩვენ ეს ყველაფერი???
თუ კი მაგრად ვართ, მაგრამ თუ არა ამდენი ხალხის ყიდვა-გაყიდვისგან და აღებ-მიცემობისგან გადაჩვევა პატარა საქმეა?
ოოოოოტ ტაკ!