22-კაციანი შემადგენლობა ევროპის ჩემპიონატისავთვის.
აქედან 4 კაცი ამოვარდება
მეკარეები: ლუკა გუგეშაშვილი (იაგელონია, პოლონეთი), გიორგი ჩოჩიშვილი (შევარდენი);
მცველები: დავით კობოური (დინამო თბ), ნიკა მალი (საბურთალო), ლუკა ლოჩოშვილი (დინამო თბ), ლუკა ლაკვეხელიანი (საბურთალო), თომა ხუბაშვილი (საბურთალო), ლუკა ქაფიანიძე (დინამო თბ), შალვა ბურჯანაძე (ტორპედო), ალექსანდრე კახიძე (ინტერ-მოსკოვი, რუსეთი);
ნახევარმცველები: გიორგი კუცია (დინამო თბ), დავით სამურკასოვი (ლოკომოტივი), გიორგი ჩაკვეტაძე (დინამო თბ), ლუკა ფოჩხუა (შევარდენი), გიორგი ქოჩორაშვილი (საბურთალო), ირაკლი ბუღრიძე (ლოკომოტივი), თემურ ჩოგაძე (საბურთალო), ნიკა კვანტალიანი (დინამო ბთ);
თავდამსხმელები: გიორგი კოხრეიძე (საბურთალო), ვატო არველაძე (ლოკომოტივი), გიორგი არაბიძე (შახტარი, უკრაინა), გაბრიელ საღრიშვილი (ტორპედო).
ორივე ფლანგის მცველი კარგად მიდის შეტევაში. აქედან გამომდინარე, არაბიძეს მინიმუმ ერთი კაცი უნდა მოაშოროს მალიმ. დანარჩენებიდან 5 არაბამ უნდა მოატყუოს, 4 ჩაკვეტამ
ეს ხუმრობით. არის შემადგენლობაში იმის პოტენციალი, რომ Mთელი გუნდი 2 კაცის იმედად არ იყოს. მწვრთნელზეა ყველაფერი დამოკიდებული