beqnesaმასე ადვილადაც არა საქმე

))
შენ თავად უნდა იყო ჩართული მაგაში . ანუ
1) უნდა იცოდე არჩევა. რომ რეალურად იყიდო რაც შენ გინდა. ( ცოცხლამკვდარი და ძვლივს ფეხზე რომ დაგსნანა ეგეთები რომ არ გინდა)
2) ყიდვისას ძალაინ უნდა იყო გათქვეფილი მოვაჭრე რომ იმენა გაატყაო გლეხი და ძლაიან იაფად იყიდო .(ან წახვიდე სხვა რეგიონში და იქ იყიდო სადაც იაფია . მე მახსოსვ ზოგი ზუგდიდიანანც ზიდავდვა)
3) უნდა გადაუხადო 10 -15 ლარი სულზე თვეში მთაში .
4) აცრები (რეისკი რომ თუნდაც ერთი მოზვერი არ მოგიკვდება ან მგელი არ შეჭამს)
5) რომ კაი საკები მიიღოს რომ როგორც შენ გინდა იმ დონეზე რომ გასუქდეს
6) შემოდგომაზე გასაყიდის ფასი დაბლა ეცემა (ყველას შენსავიტ რომ ეყოლება წაყვამილი ყუვეალს უნდ აგაყიდვა + ზმათარი მოდის და შესანახი თივის ფული კიდევ ცალკე )
და რავი . ამას დეტალურად უნდა დათვალ არაა მასე

რომ წკაპ და თითო სულზე 100 ლარი და საერთო ჯამში * 20 = 2000

რას კაგავ ??
არაფერს???!!!!??!!!
მესაქონლეობის ფერმადანარჩენს მემგონი აქ უფრო გაგარკვევენ