საპრეზიდენტო არჩევნებზე 50%-იც არ მივიდა. ეხლა მერის არჩევნებზე თბილისის 30% მხოლოდ. ხალხს იმედი დაეკარგა ამ ივანიშვილის დაპირებების გადამკიდე აღარ მიდიან არჩევნებზე. მეც პირადად ვიღაც რომ გამოდის და დაპირებებს იძლევა არ მჯერა ვინც არ უნდა იყოს. გვეშველება რამე? როდემდე იქნება ასეთი გაჭირვება?
ამ კაცის იმედიღა მაქვს თორემ დედა აქვს #####ული სუყველაფერს. მაგანაც თუ არ გაამართლა მართლა არაფერი გვეშველება
» სპოილერის ნახვისთვის დააწკაპუნეთ აქ «
ყოველდღე კურიერში ერთიდაიგივე ნაციონალები და ქართული ოცნება ჩხუბობენ ამოვიდა ყელში ამათი დედები #####ან საქმე აკეთეთ თქვენ დედას ###### © დუშელი ლეიბორისტი
ნაციონალები იყვნენ აფუჭებდნენ საქმეს, ესენი არაფერს არ აკეთებენ არც კარგს არც ცუდს. პარლამენტარს და მინისტრს რო 5000 ლარი აქვს ხელფასი თვეში და ხალხი შიმშილით იხოცება ეს სამართალია? ზოგი 200-300 ლარებზე იკლავს თავს მთელი თვე ესენი კიდე 40000 პრემიებს არიგებენ და იღებენ. გაჭირვებულ ხალხს მიეცით ეგ ფული უხ თქვენი. გული მტკივა ესეთ საქართველოს რო ვხედავ. ეხლა ვიღაცამ არ დამიწეროს იმას ნუ აბრალებ ამას ნუ აბრალებო. უმუშევრობა, გლეხს უჭირს მთავრობაც არ ეხმარება, ხელფასების სიმცირე, საყოფაცხოვრებო პროდუქტის და ტრანსპორტის სიძვირე, საწვავიც ძვირია თან უხარისხო, კომუნალური გადასახადების სიძვირე, პენსია ძალიან ცოტაა სხვა ქვეყნებს შეხედეთ. როდემდე უნდა გაგრძელდეს ესე?