ბიშას დროს ცოცხალი მაინც ვიყავით და ნარკომნები არ მხვდებოდნენ გაბლატავებულები ქუჩაში და ამათ ხელში ხვალ თუ მოიგეს არჩევნები მეც და თქვენც იგივე გელით შიმშილით ამოგხდებათ სული! უკანასკნელ მათხოვრად გაქცევთ ყველას ეს ბიძინას აფერისტები და თაღლითები!
ერთი კაცის ჟინის გასახარებლად მთელი ერი აგერ მთელი დღე ატყუეს უსირცხვილოთ იმის გამო რომ ერთი კაცის გული გაეხარებინათ მთელ ერს დასცინეს და აბუჩად აიგდეს! არაფრად ჩაგვაგდეს და ტყუილებით გაგვბერეს!
ეს არის ფაქტები!
ფაქტები იმისა რომ ბიძინა თაღლითი და აფერისტია და მას მისი შნირები ჰყავს პირადი სიამოვნებისთვის მტელი ქვეყანა გაგვამათხოვრა და შიმშილით გვხოცავს!!! ყველა ინდუსტრია სადაც წილი ვერ აირეს გააჩერეს და ხალხი უმუშევარი დატოვეს. იმის ნიჭი რო არ აქვთ რამე ახალი შექმნან და კონკურენცია გაწიონ საწარმოები დახურეს და იმპორტით მილიონები ეშოვათ მილიონზე მეტი ხალხი უმუშევარი დატოვეს!!! თაღლიტების ბანდაა ქართული ოცნება!!! ივანიშვილი როგორც მენახირე ეგრე გვიყუებს ძროხებივით გვწველავს ხალხს!!
ხვალ არ ვაპირებდი ნაცების მხარდაჭერას და აუცილებლად მივარ არცევნებზე და ნაცებს დავუჭერ მხარს!!!
მიშა ქამბექ! ამას ვერანაირად ვერ ვიფიქრებდი ამ დორბლიან გიჟს რო მხარს დავუჭერდი!!!!
ხვან ოცნება დავასრულოთ ეს თაღლითების და აფერისტების ბანდა!! მევახშეებით და მოსამართლეებით ხალხი სულ გაატყავეს და კატასტროფული უსამართლო ჯარიმებით სული ამოხადეს ხალხს შიმშილით და დასკდნენ ეს გაუმაძღრები!!!
ქოცებო თვენ ჩაგიდოთ მიშამ დღეს ბოლომდე გლანდებში თქვენი ოცნების ტარი!
ქვეყანას დააჯვეს კი არა სულში ჩააჯვეს ამ გახრწნილმა ბინძურმა ღორიშვილებმა!
ბიძინა შე თაღლითო ვირთხა გამოდი ხალხში შე კრისა! მშივრები ლუკმალუკმა დაგწიწკნიან შე თაღლითო გადამგდებო ვირთხა!