#58433161 · 2 Oct 2021, 17:33 · · პროფილი · პირადი მიმოწერა · ჩატი
რაც დღეს ხდება ამას საშინელ ფილმებშიც ვერ წარმოვიდგენდი საქართველოში, ამ სიტუაციას ჰაოსი და ომის პერიოდიც მერჩივნა. რატომ არ გამოხატა ენმ+ გირჩმა ელექტრონული არჩევნების ჩატარება ? უცხოეთში მცხოვრები საქართველოს მოქალაქეებიც მიიღებდნენ მონაწილეობას და ეს გაცილებით მარტივი იქნებოდა ვიდრე ეს დღე სრაც ხდება.
რა ხდება დღეს, უნიათო და არაპროფესიონალი ხალხი მართავს ქვეყანას .
რეტროგრადების უმრავლესობა უჭერს მხარს ოცნებას, რადგან იღებს სუფრებს, კარტოფილს, და რაღაც დანამატებს პენსიებს, ეს მუქთახორა ხალხი რომლებიც უკვე წამავალი არიან უდიდეს პოლიტიკურ ძალას წარმოადგენენ საქართველოში.
სამომავლოთ რა მოხდება, ყველაზე მეტი შანსი დავეთანხმები ფორუმელს აქვს ალტ ინფოს ხალხს. მე მრცხვენია რომ ხალხმა ვერ გაიგო ვერაფერი და მართლა აღმოსავლურმა მენტალიტეტმა გაიმარჯვა ( და არა საბჭოურმა და ა.შ). კერპმა გაიმარჯვა თავისუფლებასთან. ამ სისტემაში და ხალხში ვინც ვერ გაიგო რა არის რეფორმები და თავისი თავის თვითონ გადარჩენა( რასაც ენმ ქადაქებდა) მართლა ჯობია ალტ ინფო მოვიდეს, ისინი გასაგებები და მარტივები არიან და რაღაც ეროვნული ინტერესების უკეთ გამტარები.
კობახიძე და ღარიბაშვილი ყველაზე დამამცირებელი ხალხია მთელ ანტიკურ ისტორიიდან მოყოლილი ვინც მართავდა საქართველოს.